اخبار سیاسی

پیگیری تخلف سرویس های ارزش افزوده و دستکاری رای مردم

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی پیرو سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه دستگاه های مختلف و صدا و سیما نباید نوع کاری از قبیل بخت آزمایی را ترویج کنند، در توئیتر نوشت: رهبری اتمام حجت فرمودند. از این پس با جدیت بیشتری بخت آزمایی ها، تخلف های...

21 تیر 1398

خیال مردم از تیم ملی فوتبال راحت باشد، توقع از تیم امید ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز به دیدار دکتر روحانی رئیس جمهور رفت.

15 تیر 1398

برقراری لینک رادیویی پشتیبان و اتصال فیبر نوری در ایلام

تهران- خبرنگاران- پس از جاری شدن سیل در ایلام و دیگر استان های کشور، فیبرنوری و زیرساخت های ارتباطی آسیب دید و در بعضی مناطق به طور کامل از بین رفت. شرکت مخابرات بیان کرد یک دستگاه رادیویی پشتیبان در راستا فیبر نوری شهرهای میمه و پهله نصب و راه اندازی...

13 تیر 1398

هشدار مسکو به آمریکا ، به نقض حقوق بشر سرانجام دهید

مسکو - خبرنگاران - وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای ضمن انتقاد از آمریکا به دلیل انتشار گزارش سالانه حقوق بشر درجهان به مقامات این کشور توصیه کرد به جای مداخله در امور داخلی دیگر کشورها سعی در رفع کردن مسائل حقوق بشری در ایالات متحده داشته باشند.

6 تیر 1398

54 روستای خوزستان در حریم بستر رودخانه قرار دارند، لزوم جابجایی

به گزارش خبرنگاران، مسعود انصاریان عصر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنیاد مسکن 21 فرروردین سال 58 به فرمان امام راحل تأسیس شد در حالی که انقلاب 22 بهمن 57 به پیروزی رسید؛ بنیاد مسکن جزو اولین نهادهای انقلابی تأسیس شده است.

22 خرداد 1398

مراسم بزکشی یا مسابقه کوکپر، جاذبه ای در بین مردم افغانستان!

مراسم بزکشی افغانستانکشور افغانستان مشترکات بسیاری با ایران داشته و حتی در زمان های گذشته، جزوی از سرزمین های خاوری کشورمان بوده است. با این وجود، به دلایل متعددی همانند جنگ های داخلی کمتر گردشگر و مسافری به افغانستان سفر می کرد. در سال های اخیر با آرام...

12 خرداد 1398

آنالیز مسیر استقلال و پرسپولیس تا ناکجاآباد، تشنگان شهرت در صف!

به گزارش خبرنگاران، درخواست سازمان خصوصی سازی از وزارت ورزش برای ارسال پرونده ها و صورتحساب های مالی پرسپولیس و استقلال به این سازمان، اولین گامی بود که بعد از تصویب واگذاری دو باشگاه توسط هیات وزیران و در راستای شروع روند آن انجام شد.

21 اردیبهشت 1398

سلطانی فر: موفقیت سرخابی ها با نظارت بخش خصوصی بیشتر می گردد

به گزارش خبرنگاران ، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه از ابتدای خدمتم وعده داده بودم که روند واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس را تسریع کنم، این اظهارات را بیان نمود: در دو سال گذشته برای ساماندهی این دو باشگاه کوشش...

20 اردیبهشت 1398

استانداری اردبیل به خانه جوان تبدیل گردد

به گزارش خبرنگاران، اکبر بهنام جو عصر شنبه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان اردبیل توضیح داد: باید از ایده های نوین دانشجویان در تمامی عرصه ها استفاده گردد تا بتوان گام های عملی برای تبدیل واحدهای رشد و فن آور به شرکت های دانش بنیان برداشته گردد.

19 اردیبهشت 1398

80 درصد فراوری، اشتغال و اقتصاد آذربایجان شرقی مربوط به بخش خصوصی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که بیش از 80 درصد فراوری، اشتغال و اقتصاد استان مربوط به بخش خصوصی است، گفت: باید برای پیشبرد اهداف توسعه ای استان، بخش خصوصی بیش از پیش مورد حمایت قرار گرفته و موانع موجود بر سر راه آن ها رفع گردد.

17 اردیبهشت 1398

توضیحات روابط عمومی وزارت خارجه درباره نامه ظریف به وزیر بهداشت

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی وزارت امور خارجه در خصوص انتشار نامه وزیر امور خارجه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص انتقال فرزندان یکی از کارکنان این وزارتخانه به دانشگاه های داخل کشور توضیحاتی به توضیح زیر منتشر کرد:

12 اردیبهشت 1398

نشست غیرعلنی اردوغان با امیر قطر

رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر امروز (دوشنبه) نشستی در پشت درهای بسته در شهر استانبول داشتند.

30 فروردین 1398

واکنش 3 مقام اروپایی به مناقشه کرچ

به دنبال بالا دریافت تنش میان مسکو و کی یف بر سر مناقشه مربوط به تنگه کرچ، برخی مقام های اروپایی نسبت به این مناقشه واکنش نشان دادند.

30 فروردین 1398

واکنش وزارت امور خارجه به یک ادعای نادرست

سخنگوی وزارت خارجه گفت: در جریان دیدار وزیر امور خارجه انگلیس با آقای ظریف در روز دوشنبه صحبتی از موضوع فاجعه جنگ جهانی اول و وقوع قحطی در ایران نشده است.

24 فروردین 1398