اخبار مجلس

گوگل، سایت جستجوگر خود در استرالیا را می بندد؟!

دولت استرالیا مشغول تهیه یک نظام نامه الزام آور است که هدف آن مدیریت روابط میان رسانه های محلی دچار بحران مالی و غول های اینترنتی به ویژه گوگل و فیس بوک است که درآمد هنگفتی از قِبل تبلیغات کسب می نمایند.

3 اسفند 1399

فاز اول پروژه گردشگری امید سرخه تا انتها سال جاری باید نهایی گردد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، محمد خیاطیان روز سه شنبه 30 دی ماه 1399 در جلسه آنالیز پیشرفت پروژه گردشگری امید سرخه، گفت: اجرای این پروژه احتیاج به مشارکت استانداری در زمینه اجرای سیل بند و تملک زمین های اطراف...

2 اسفند 1399

اعلام جرم دادستان علیه آذری جهرمی بدلیل عدم اجرای حکم فیلترینگ اینستاگرام

قوه قضاییه علیه وزیر ارتباطات اعلام جرم نموده و آذری جهرمی باید برای پاسخ به سوالات بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه در دادسرا حضور یابد.

30 بهمن 1399

نامه هشدارآمیز نانسی پلوسی درباره اختیارات هسته ای ترامپ

خبرنگاران : نانسی پلوسی رئیس نمایندگان ایالات متحده از نامه ای درخصوص جلوگیری از از دسترسی یک رئیس جمهور دمدمی مزاج و متزلزل به کدهای آغاز حمله هسته ای خبر داد.

26 بهمن 1399

تهران همچنان در شرایط نارنجی، ضرورت حمایت بیشتر از صنوف آسیب دیده

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، در خصوص درخواست بازگشایی برخی صنوف، عنوان کرد: بنا بر تصمیم ستاد ملی این امکان در مناطق زرد و نارنجی کرونایی وجود ندارد و به نظر می رسد افزایش بسته حمایتی از این صنوف ضرورت دارد.

21 بهمن 1399

لزوم تعامل مجلس با دولت برای تصویب بودجه

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس تاکید نمود گروهی از نمایندگان از جمله خود بنده معتقدیم که حداکثر کوشش برای تعامل با دولت برای تصویب بودجه با اصلاحات اساسی ضروری است. مثلا بودجه را دو سقفی ببندیم، دو زمانی کنیم.

13 بهمن 1399

برای حل مشکل مسکن باید زمین 99 ساله در اختیار مردم قرار دهیم ، با سیاست های آقایان همان قوطی کبریت مسکن مهر یک میلیارد تومان شده!

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم در کشور موضوع مسکن را حل کنیم یک کار انقلابی می خواهد، یعنی دوباره مسکن مهر با زمین 99 ساله در اختیار مردم قرار بدهیم و باید ...

12 بهمن 1399

مهمترین اصلاحات مجلس در لایحه بودجه از زبان نماینده تهران

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید نمود که واقعی کردن و متناسب سازی مصارف یکی از مهم ترین اصلاحات مجلس در لایحه بودجه سال 1400 خواهد بود.

7 بهمن 1399

تایید واکسن کرونا در هند پیش از تکمیل آزمایش ها؟!

نه شرکت بهارات بایوتک و نه مقامات هندی اطلاعاتی درباره کارآمدی این واکسن، ارائه نکرده اند. رویترز به نقل از منابع مطلع می گوید، کارآمدی واکسن با تزریق دو دوز آن ممکن است به بیش از 60 درصد برسد.

19 دی 1399

عوارض سفرهای بیش از یک بار خروج از کشورصد در صد افزایش یافت

تهران (پانا) - براساس لایحه بودجه 1400 عوارض خروج از کشوردر سفرهای سوم یا بیشتر تا 100 درصد افزایش خواهد یافت.

11 دی 1399

کالای موجود در بنادر کالای گمرکی نیستند

تهران (پانا) - وزیر امور مالی و دارایی می گوید بعضی به اشتباه کالای موجود در بنادر یا پایانه ها را به عنوان کالای گمرکی تلقی می نمایند در حالی که کالای گمرکی، کالای است که اظهارنامه گمرکی داشته باشد و بعد از اظهار گمرکی در سطح ترخیص طبقه بندی می گردد.

29 آذر 1399

تظاهرات در فرانسه از سرگرفته شد

تظاهرات در اعتراض به قانون جامع امنیتی در فرانسه از سرگرفته شد.

27 آذر 1399

13 پروژه سرمایه گذاری در شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری تصویب شد

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تصویب 13 پروژه سرمایه گذاری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، گفت: همچنین 180 میلیارد تومان اعتبار به صورت فصلی در بین دستگاه های اجرایی استان توزیع شد.

24 آذر 1399

نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد

تهران (پانا) - رییس سازمان برنامه وبودجه در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی گزارش بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، در لایحه بودجه سال آینده را یک ماه زودتر ارائه کرد.

17 آذر 1399

رکورد تهران در فوتی های کرونا، احتمال اعمال محدودیت در سفر به شمال

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به تعداد قابل توجه فوتی های کرونا در تهران، گفت: اگر آخر هفته سفر به شمال کشور و یا سایر نقاط را ببینیم، احتمال بروز پیک جدید بیماری بعید نخواهد بود؛ به همین دلیل اعمال محدودیت هایی را مدنظر داریم...

17 آبان 1399

قاضی دادگاه اکبر طبری: صحت و سقم خبر مرگ منصوری برای دادگاه احراز نشده است

پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه و 21 متهم دیگر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی برگزار گشت.

10 آبان 1399

کوچکی نژاد: چرا هیأت رئیسه سؤال از رئیس جمهور را اعلام وصول نمی کند؟

نماینده رشت در مجلس با اشاره به درخواست 200 نماینده از رئیس جمهور مبنی بر پاسخ به سؤالات وکلای مردم در مجلس گفت: چرا هیأت رئیسه سؤال از رئیس جمهور را اعلام وصول نمی کند؟

19 مهر 1399

کمیسیون امنیتی مجلس عراق درباره استیضاح الکاظمی هشدار داد

کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق گفت، سکوت نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح کشور در قبال نفوذ ترکیه و نقض حاکمیت عراق، مجلس را مجبور خواهد نمود او را استیضاح کند.

23 شهریور 1399

پلوسی خواهان کاهش حدود اختیارات رئیس جمهوری آمریکا

رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال دستور ترامپ برای به تعویق افتادن حکم زندان مشاور ارشد سابقش، خواهان تصویب قانونی جدید برای محدود کردن اختیارات رئیس جمهوری آمریکا در اینگونه موارد شد.

20 شهریور 1399

بانک مرکزی خبر ضرب سکه 5 تومانی را تکذیب کرد

بانک مرکزی جایگزینی سکه 5 تومانی برای اسکناس 5 هزار تومانی را تکذیب کرد.

8 شهریور 1399
تعداد: (48)