سلامتی و پزشکی

نگاه ملی و انسانی به محیط زیست فصل مشترک خبرنگاران وسازمان است

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل مهاجر با حضور در خبرنگاران و در نشستی با حضور مدیرکل، معاون و سردبیر اداره کل استان ها و همچنین مدیر روابط عمومی خبرنگاران با بیان این که این خبرگزاری غیرجانبدارانه به موضوعات می پردازد، گفت: نقطه قوت و تاثیرگذار خبرنگاران،...

13 فروردین 1399

رئیس سازمان جهانی بهداشت: درباره کورونا همه سناریوها روی میز است

گرچه بر اساس آخرین داده ها به نظر می رسد موارد جدید عفونت با ویروس کورونا در چین رو به کاهش است، اما رئیس سازمان جهانی بهداشت می گوید از لحاظ سیر تحول این همه گیری همه سناریوها روی میز است.

13 فروردین 1399

خبرنگاران شهروندان سمنانی با ماندن در خانه در روز طبیعت به شکست کرونا یاری نمایند

سمنان- خبرنگاران- فرماندار سمنان با بیان اینکه محدودیت تردد در دوازدهم و سیزدهم فروردین در این شهرستان اجرا می گردد، گفت: شهروندان با ماندن در خانه و پرهیز از بیرون رفتن در روز طبیعت در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در این شهرستان یاری نمایند.

12 فروردین 1399

415 میلیون کودک در جنگ زندگی می کنند ، از فروش به داعش تا استفاده در جنگ سودان جنوبی

شرایط بچه ها در افغانستان به مراتب وخیم تر از دیگر کشورهاست و عراق و مالی در رده های بعدی قرار دارند.

10 فروردین 1399

50 درصد داروخانه های روزانه آذربایجان غربی در ایام عید باید فعال باشند

معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی گفت:50 درصد داروخانه های روزانه در ایام عید باید فعال باشند.

8 فروردین 1399

چرا نوجوانان به اعتیاد گرایش دارند؟

یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده گفت: والدین باید با برقراری روابط صحیح و محبت آمیز با فرزندان خود اقدامات موثری در جهت جلوگیری از ان ها به دام اعتیاد انجام دهند.

5 فروردین 1399

ونتورا: با تیمی طرفی هستیم که فرانسه را شکست داده و هلند را حذف نموده است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا به سختی کار تیمش برای شکست دادن سوئد در پلی آف جام جهانی اعتراف کرد.

3 فروردین 1399

خانه، بهترین پناهگاه برای مبارزه با بیماری کرونا

خبرنگاران/زنجان فرماندار خرم دره گفت: خانه بهترین پناهگاه برای مبارزه با بیماری کرونا است.

28 اسفند 1398

نامه مدیرعامل اپل به کارمندان بخش بین الملل: تا جایی که می توانید از خانه خارج نشوید و دورکاری کنید ، ویروس کرونا یک رویداد بی سابقه و چالش برانگیز برای ما است

تیم کوک ، مدیرعامل اپل به کارمندان دفاتر بین المللی خود در قالب یک نامه ایمیلی گفت که بهتر است به جای حضور در محل کار خود از خانه کار نمایند. به نظر می رسد پس از فیس بوک، توییتر، مایکروسافت، گوگل و بسیاری دیگر از غولهای فناوری، اپل یکی از آخرین غولهای سرشناس...

26 اسفند 1398

پیش بینی کاهش قیمت واقعی مسکن در سال 99

خبرنگاران: کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند در سال آینده با توجه به ناتوانی متقاضیان مصرفی در پرداخت قیمت های فعلی رایج در بازار مسکن، کاهش قیمت واقعی مسکن سرعت خواهد گرفت.

26 اسفند 1398

سهم 21 درصدی بانوان از پست های مدیریتی استان مرکزی

خبرنگاران/مرکزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: از مجموع پست های مدیریتی استان مرکزی، 79 درصد سهم آقایان و 21 درصد سهم بانوان است.

23 اسفند 1398

1300 بال پرنده در میانکاله تلف شد

اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران مجموع پرندگان تلف شده در منطقه میانکاله در شرق استان را یک هزار و 300 بال تا پایان روز جمعه اظهار داشت.

22 اسفند 1398

لیوان های طرح دار منبع سرب و کادمیوم

تحقیقات تازه نشان می دهد لیوان های طرح دار زیبا به نظر می رسند؛ اما برای سلامت زیان آورند. رنگ مورد استفاده روی شیشه لیوان می تواند حاوی مقادیری سم سرب و کادمیوم باشد، از این رو برای سلامت پر خطرند.

22 اسفند 1398

تصادف زنجیره ای 20 دستگاه خودرو در بلوار شهید هرمزپور یاسوج

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف زنجیره ای خودروها در بلوار شهید هرمزپور یاسوج خبرداد.

21 اسفند 1398

اتحاد صنعت و دانشگاه وابستگی آنها را به منابع دولتی از بین می برد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: دانشگاه ها باید ارتباط خوبی با صنعت برقرار نمایند تا بتوانند منابع مورد نیازشان را در پروژه های صنعتی تامین نمایند.

20 اسفند 1398

نیاگارای ایران در سرپل ذهاب، یک قدم تا سیاه بختی عروس زاگرس

کلیسایی برای هفت خانواده مسیحی در دل یکی از روستاهای فریدونشهر/ مراقبت تنها زن مسیحی روستا از کلیسا

18 اسفند 1398

وقوع سرقت در کرمانشاه از میانگین کشور کمتر است

خبرنگاران/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: طبق آمارهای ارائه شده، تعداد سرقت های اجرا شده در کرمانشاه از میانگین کشوری کمتر است و در این خصوص شرایط مطلوب تری داریم.

18 اسفند 1398

احتمال تعویق بازی نمایندگان ایران درلیگ قهرمانان آسیا

روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز اطلاع داد که ویروس کرونا ادامه برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را برای تیم های ایرانی تهدید می نماید و ممکن است سایر مسابقات نمایندگان ایران را به تعویق بیاندازد.

17 اسفند 1398

لبنان در آستانه تولد دولت جدید، ترکیب تایید نشده کابینه اعلام شد

وزیر امور دارایی لبنان در حالی از نهایی شدن فرایند تشکیل کابینه لبنان مرکب از هجده وزیر متخصص اطلاع داد که رسانه های لبنانی هم پیش نویسی تایید نشده از ترکیب کابینه و تعداد کرسی های اختصاصی به طوائف اصلی را منتشر کردند.

14 اسفند 1398

غفلت از کارکرد راهنمایان محلی در صنعت هزار نقش گردشگری

خبرنگاران - گروه استان ها: بَلَدهای محلی نقش مهمی در راهنمایی، تأمین نیازمندی های مادی و معنوی گردشگران دارند و توانمندی هر یک از این افراد به جریان جهانگردی رونق می بخشد و عدم کارایی آن ها مانع از رشد و توسعه جهانگردی در کشورها می گردد.

13 اسفند 1398
تعداد: (105)