مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

به گزارش پسرک کامپیوتری، قیر در خواب نشان روزی است ولی قیر اگر انباشته باشد یا گسترده فرق می نماید. در زمان حال از قیر برای اسفالت جاده ها و خیابان ها و اندود بام ها استفاده می کنند و این در گذشته معمول نبوده لذا تعبیری که امروز برای قیر هست با تعبیر معبران کهن فرق می نماید.

مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

سرویس سرگرمی - طبیعت دانان رومی در دایره المعارف تاریخ طبیعی، خواص طبی نفت و قیر را چنین بر می شمارد: خونریزی را متوقف می نماید، مرهم زخم است، مروارید چشم را درمان می نماید، مرهم نقرس است، درد دندان را آرام می بخشد، سرفه مزمن را تسکین می دهد، تنگی نفس را برطرف می نماید، جلوی آسم را می گیرد، ماهیچه بریده را می چسباند و روماتیسم و تب را برطرف می نماید. این ها همه از جمله مصارفی است که برای قیر در زمان های گذشته بیان می شده و اکنون کاربردهای دیگری پیدا کرده است بنابراین دیگر نمی توان از تعابیر معبرین قدیمی که درباره قیر بیان کرده اند استفاده کرد.

آنلی بیتون می گوید: دیدن قیر در خواب، نشانه آن است که از دام ها و نقشه های دشمنان مطلع خواهید شد.

منوچهر مطیعی تهرانی: داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است. حرمت و احترام است. چنانچه در خواب ببینید بشکه بزرگی دارید که انباشته از قیر است و سیاهی آن دیده می شود مورد احترام مردم قرار خواهید گرفت. دیدن تعداد زیادی بشکه قیر، مالی است فراوان و خواسته ای است سنگین ولی قیر گسترده مثل قیری که برای دریافت سوراخ های بام و قایق ها یا اسفالت یا اندود بام ها به کار می رود گرفتاری است و دست و پاگیری به خصوص اگر پایتان به آن آلوده شود.

منبع مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1849

به "مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تعبیر خواب قیر، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید