گله دارزاده مدیرعامل انجمن تعزیه ایرانیان شد

به گزارش پسرک کامپیوتری، هیات مدیره انجمن تعزیه ایرانیان، ابراهیم گله دارزاده را به عنوان مدیرعامل این انجمن انتخاب کردند.

گله دارزاده مدیرعامل انجمن تعزیه ایرانیان شد

به گزارش گروه فرهنگی پسرک کامپیوتری به نقل از روابط عمومی انجمن تعزیه ایرانیان، هیات مدیره انجمن تعزیه ایرانیان متشکل از داود فتحعلی بیگی، علی سعیدی، سیدمحسن هاشمس، اسماعیل محمدی، محمد رضائی سفیدابی، احمد عزیزی و مجید خسروان طی جلسه ای ابراهیم گله دارزاده را به سمت مدیرعاملی انجمن تعزیه ایرانیان منصوب کرد.

انجمن تعزیه ایرانیان یک تشکل مردم نهاد است که از سال 1387 فعالیت خود را شروع نموده است و تا امروز گام هایی در راستای سامان دهی گروه های تعزیه سراسر کشور و مجالس شبیه خوانی برداشته و مشارکت بسکمک در جشنواره نمایش های آیینی و سنتی داشته است.

این انجمن تا امروز کوشیده است با زیر پوشش دریافت هنرمندان تغزیه به عنوان هنرمندان نمایش های آیینی سنتی کمک کند تا پیشکسوت های این رشته بتوانند درجه هنری بگیرند و همه اعضا امکان استفاده از تسهیلات بیمه هنرمندان را داشته باشند.

ابراهیم گله دارزاده از این پس به عنوان مدیرعامل انجمن تعزیه ایرانیان افق های تازه ای را برای رشد و پویایی آن در نظر دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 752

به "گله دارزاده مدیرعامل انجمن تعزیه ایرانیان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گله دارزاده مدیرعامل انجمن تعزیه ایرانیان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید