هشدار وزارت راه وشهرسازی به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن؛ بیشتر از 40 میلیون تومان واریز نکنید!

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن حداکثر 40 میلیون تومان به اضافه 15 درصد هزینه آماده سازی زمین است و اگر متقاضیان، پیامک هایی برای واریز مبالغ بیشتر دریافت نموده اند مراتب را به دستگاه های مربوطه اطلاع دهند.

هشدار وزارت راه وشهرسازی به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن؛ بیشتر از 40 میلیون تومان واریز نکنید!

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران محمود محمودزاده در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: رقم آورده اولیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 40 میلیون تومان به اضافه 15 درصد هزینه آماده سازی زمین است. متقاضیان دقت نمایند از صحت و سقم پیامک هایی که دریافت می نمایند مطمئن شوند.

وی اضافه نمود: پیامک های رسمی از طرف کارگزاری های وزارت راه و شهرسازی شامل شرکت عمران شهرهای جدید، بنیاد مسکن و ادارات کل راه و شهرسازی استان مربوطه ارسال می گردد. ممکن است در این بین بعضی پیامک های غیر رسمی حاوی رقم های بیشتر یا مطالب غیر مرتبط به دست متقاضیان برسد که می توانند با اعلام شماره یا سرشماره پیامک، مراتب را به کارگزاری های رسمی ما ابلاغ نمایند تا پیگیری های قانونی انجام گردد.

هزینه آماده سازی زمین طی دو سال دریافت می گردد

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره مبلغ 15 درصد آماده سازی زمین اظهار کرد: این رقم در پروژه های مختلف، متفاوت است اما مبلغ قابل توجهی نیست. ممکن است زمینی شرایط آمادگی مناسبی داشته باشد که طبیعتاً قیمت اولیه آن گران تر خواهد بود ولی زمینی که آماده سازی نداشته باشد قیمت زمین خام معین می گردد و هزینه آماده سازی طی دو سال از متقاضیان دریافت خواهد شد.

به گفته محمودزاده، متقاضیان همچنین می توانند پول زمین را به صورت اقساطی طی 10 سال با تنفس دو سال اولیه بپردازند.

آورده تا نیمه شهریور واریز نگردد متقاضی حذف خواهد شد

محمودزاده با اشاره به اهمیت پرداخت آورده اولیه از طرف متقاضیان گفت: بحمدالله عمده متقاضیان واجد شرایط مبالغ اولیه را واریز نموده اند و پروژه ها با سرعت خوبی پیش می رود. با این حال نمی توانیم اجازه دهیم پروژه ها به دلیل کوتاهی بعضی متقاضیان متوقف گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید نمود: به همه استانها ابلاغ نموده ایم که اگر متقاضی تا نیمه شهریور ماه مبلغ آورده را تکمیل نکند از لیست ذخیره جایگزینی انجام گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1019

به "هشدار وزارت راه وشهرسازی به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن؛ بیشتر از 40 میلیون تومان واریز نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزارت راه وشهرسازی به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن؛ بیشتر از 40 میلیون تومان واریز نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید