منشاء مسائل استقلال وزیر ورزش است، سرمایه آبی پوشان به تاراج رفت

به گزارش پسرک کامپیوتری، تیم فوتبال استقلال تهران در تداوم سالهای دور از قهرمانی، این فصل را هم با ناکامی در جام حذفی، لیگ آسیا و دوری از قهرمانی لیگ برتر ادامه می دهد.

منشاء مسائل استقلال وزیر ورزش است، سرمایه آبی پوشان به تاراج رفت

در خصوص مسائل مربوط به این باشگاه بین کارشناسان و پیشکسوتان تعدد نظر وجود دارد و گروهی از پیشکسوتان استقلال سرمنشاء مسائل این تیم را وزارت ورزش دانسته و تصمیمات وزیر را عاملی اصلی برای این منظور می دانند.

هاشم حیدری مهاجم پیشین استقلال در همین رابطه به پسرک کامپیوتری گفت: با تیم ما کاری کردند که به موفقیت های کوچک و زود گذر بسنده کنیم. استقلال را به قهرمان نشدن عادت دادند تا ما فکر کنیم دریافت یک سهمیه آسیا برای ما کافی است. در حالی که نام این تیم استقلال است و چه آقایان دوست داشته باشند یا دوست نداشته باشند، سرشناس ترین و پر افتخارترین تیم در قاره آسیا است.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: این چه معنی می دهد که آقای وزیر مرتب مدیرعامل باشگاه را تغییر می دهد؟ اگر انتخاب های وزیر خوب است چرا زود به زود تغییر می دهد و اگر انتخاب ها اشتباه است چرا این اشتباه ها برای استقلال تکرار می شود؟ تکرار این اشتباهات در انتخاب مدیر برای استقلال شائبه ایجاد می کند که شاید تعمدا مدیرانی را برای اداره این باشگاه انتخاب می کنند که توانایی این کار را نداشته باشند.

وی اضافه کرد: به همین دلیل باید بگویم استقلال از ابتدای فصل مقصد امروزش را انتخاب کرد. همانجایی که بازیکنان خوب حفظ نشدند و سرمایه این تیم به تاراج رفت. نباید بگوییم مدیران سابق و مدیران فعلی، همه آنها مدیرانی بودند که آقای سلطانی فر برای اداره این تیم انتخاب کرده بود و حالا باید جوابگوی انتخابش باشد و مسئولیت آن را برعهده بگیرد.

حیدری شرح داد: اگر واقعاً در انتخاب مدیرانی ضعیف برای استقلال تعمدی نیست و این بضاعت مدیران کنونی ورزش در کشور است، پس مدیران ما را به دوره های پیشرفته مدیریت خارج از کشور بفرستید تا سر باشگاهی مثل استقلال این بلا نیاد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص فرهاد مجیدی و حضور وی روی نیمکت این تیم گفت: الان مجیدی را آورده اند که صدای هوادار را در این دو سه هفته پایانی بند بیاورند و آتش خشم آنها فروکش کند. مجیدی سرمایه آینده استقلال است و سوال من این است که تا کی باید تجربه سرمایه سوزی برای خاموش کردن هواداران معترض تکرار شود؟ سرمایه های استقلال به چه قیمتی یکی بعد از دیگری می سوزند و مسئولیت آن با کیست؟

مهاجم پیشین استقلال بیان داشت: مجیدی محبوب است اما آیا محبوبیت به تنهایی ضامن موفقیت در مربیگری است؟ مگر قبلاً این تجربه را نداشتیم که یک مربی جوان و محبوب اما کم تجربه را در استقلال سوزاندیم؟ مجیدی جوان است و لااقل باید کنارش مردان باتجربه و بزرگی باشند. اما روی نیمکت استقلال به جز طاهری، کنار مجیدی کدام شخص بزرگی را داریم که بتواند در بزنگاه ها او را کمک کند و مشورت درست در لحظه به او بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 132

به "منشاء مسائل استقلال وزیر ورزش است، سرمایه آبی پوشان به تاراج رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشاء مسائل استقلال وزیر ورزش است، سرمایه آبی پوشان به تاراج رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید