سفرای کشورهای مختلف رونوشت استوارنامه خود را تقدیم امیرعبداللهیان کردند

به گزارش پسرک کامپیوتری، سفرای کشورهای قرقیزستان، بلژیک، فنلاند، جمهوری آذربایجان، قبرس، هلند، اسپانیا، هماهنگ کننده مقیم ملل متحد و رئیس تازه دفتر صندوق بچه ها ملل متحد در ایران، در ملاقات با وزیر خارجه کشورمان رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وی کردند.

سفرای کشورهای مختلف رونوشت استوارنامه خود را تقدیم امیرعبداللهیان کردند

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرنگاران، تورداقون صدیق اف سفیر تازه جمهوری قرقیزستان در کشورمان امروز 8 مهر ماه 1400 و در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

جیان مارکو ریتزو سفیر تازه پادشاهی بلژیک در جمهوری اسلامی ایران امروز و در آغاز ماموریت خود در کشورمان با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

کاری کاهیلودوتو سفیر تازه فنلاند در کشورمان امروز و در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

علی علیزاده سفیر تازه جمهوری آذربایجان در جمهوری اسلامی ایران امروز، در آغاز ماموریت خود در کشورمان با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

آندریاس پ. کوزوپیس سفیر تازه جمهوری قبرس در کشورمان امروز و در آغاز ماموریت دیپلماتیک خود در جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

فرانسیسکوس یوهانس ماریا مولن سفیر تازه پادشاهی هلند در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت دیپلماتیک خود در کشورمان امروز در ملاقات با دکتر حسین امیر عبداللهیان رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

آنخل لوسادا فرناندس سفیر تازه پادشاهی اسپانیا در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت دیپلماتیک خود در کشورمان امروز، در ملاقات با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

اشتفان پریزنر هماهنگ کننده تازه مقیم ملل متحد (UNRC) در جمهوری اسلامی ایران امروز و در آغاز ماموریت خود در کشورمان به منظور تقدیم اعتبار نامه خود برای فعالیت در کشورمان، با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات کرد.

رابین ناندی رئیس تازه دفتر صندوق بچه ها ملل متحد (UNICEF) در جمهوری اسلامی ایران، امروز در آغاز ماموریت خود در کشورمان با دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ملاقات و اعتبارنامه خود را تقدیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1754

به "سفرای کشورهای مختلف رونوشت استوارنامه خود را تقدیم امیرعبداللهیان کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفرای کشورهای مختلف رونوشت استوارنامه خود را تقدیم امیرعبداللهیان کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید