دانشجویان ملزم به تکمیل کارنامه سلامت روان شدند

به گزارش پسرک کامپیوتری، تهران (پانا) - بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تمامی دانشجویان دوره های مختلف دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ملزم به تکمیل کارنامه سلامت شدند.

دانشجویان ملزم به تکمیل کارنامه سلامت روان شدند

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت؛ تمامی دانشجویان دوره های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ملزم به تکمیل کارنامه سلامت جسمی و روانشناختی شدند.

بر اساس دستورالعمل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تمامی دانشجویان ورودی نو و شاغل در دانشگاه در کلیه مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ضروری است با مراجعه به پورتال https://portal.saorg.ir/mentalhealth/ نسبت به تکمیل کارنامه سلامت جسمی و روانشناختی خود اقدام نمایند.

بعلاوه تمامی دانشجویان ورودی نو دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هم برای ثبت نام در دانشگاه ملزم به تکمیل کارنامه سلامت روان هستند.

دانشجویان ضروری است با مراجعه به سایت https://portal.saorg.ir/mentalhealth نسبت به تکمیل کارنامه سلامت روانشناختی اقدام نمایند و برای تکمیل کارنامه سلامت جسمی به سایت https://portal.saorg.ir/physicalhealth مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1724

به "دانشجویان ملزم به تکمیل کارنامه سلامت روان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان ملزم به تکمیل کارنامه سلامت روان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید