ثبت نام حدود 26 هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی 1402

به گزارش پسرک کامپیوتری، مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام حدود 26 هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی 1402 خبر داد.

ثبت نام حدود 26 هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی 1402

علیرضا کریمیان گفت: در ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سال 1402 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، مشترک و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از 22 آبان آغاز شده و تا یک هفته ادامه دارد، 26 هزارنفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

او افزود: هر داوطلب بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوطه شرکت کند. داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری و اقدام به ثبت نام کنند.

او ادامه داد: داوطلبان باید شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی دریافت و یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت نام تهیه و نزد خود نگهداری کنند.داوطلبان باید در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت کنند زیرا پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی به درخواست های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابه جایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

او گفت: زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکزسال 1402 صبح روز پنجشنبه 11 اسفند سال جاری خواهد بود.

خبرنگاران علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 آبان 1401 بروزرسانی: 25 آبان 1401 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 2097

به "ثبت نام حدود 26 هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام حدود 26 هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید