ترامپ: بایدن قبل از مناظره با من تست مواد مخدر بدهد

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با واشنگتن اگزماینر، خواستار آن شد که جو بایدن رقیب دموکراتِ انتخابات ریاست جمهوری 2020، پیش از رویارویی با او در مناظرات انتخاباتی پیش رو، تست مواد مخدر بدهد.

ترامپ: بایدن قبل از مناظره با من تست مواد مخدر بدهد

البته ترامپ مدعی شده که خودش نیز حاضر است این آزمون را از سر بگذراند.

بهانه رئیس جمهور آمریکا برای ارائه چنین درخواستی آن است که به گفته او بایدن در حدود 11 مناظره ای که در دور مقدماتی میان نامزدهای حزب دموکرات برگزار گشت؛ از انسجام فکری برخوردار نبود؛ حال آنکه ناگهان در مناظره آخر و در مصاف با سناتور برنی سندرز، ورق برگشت و عملکرد به مراتب بهتری از خود نشان داد.

البته ترامپ در اثبات ادعای خود مبنی بر احتمال استعمال مواد مخدر از سوی بایدن، هیچ مدرکی ارائه نداد به جز اینکه گفت: من در تشخیص این قبیل موارد، خوب هستم.

در سال 2016 نیز، ترامپ در مناظره با هیلاری کلینتونِ دموکرات هم چنین پیشنهادی مطرح کرده بود اما طرف مقابل توجهی به آن نکرد.

ترامپ 74 ساله و بایدن 77 ساله پیش از آنکه در تاریخ 3 نوامبر (13 آبان) به مصاف هم بروند؛ 3 مناظره انتخاباتی خواهند داشت که به ترتیب در روزهای 29 سپتامبر (8 مهر) در کلیولند ایالت اوهایو، 15 اکتبر (24 مهر) در میامی ایالت فلوریدا و 22 اکتبر (اول آبان) در نشویل ایالت تنسی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1122

به "ترامپ: بایدن قبل از مناظره با من تست مواد مخدر بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن قبل از مناظره با من تست مواد مخدر بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید