برنامه عصری نو در رادیو سلامت

به گزارش پسرک کامپیوتری، تهران (پانا) - برنامه عصرگاهی رادیو سلامت با نام عصری نو روز سه شنبه 23 آذر ماه به موضوع توصیف دوران کودکی اختصاص دارد که به تهیه کنندگی موسی نظری پخش می گردد.

برنامه عصری نو در رادیو سلامت

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، موسی نظری، تهیه نماینده برنامه عصرگاهی در این شرح می دهد: برنامه عصرگاهی رادیو سلامت در قالب ساختار نو روی آنتن می رود. این برنامه روز سه شنبه 23 آذر ماه به این موضوع می پردازد که دوران کودکی تان را چطور توصیف می کنید. در این برنامه دکتر بابامرادی روانشناس حضور دارد و در این باره صحبت می نماید.

وی ادامه می دهد: گویندگان برنامه مسعود خواجه وند، نازنین مهیمنی و رضا شجاعی هستند. مخاطبین در این برنامه می توانند مستمع یک داستان عصرگاهی باشند.

وی می افزاید: برنامه شامل آیتم های فرق دارد. در یکی از آیتم ها با نام من و دوربینم، سارا اکبری اتفاقات شهر را از زاویه یک دوربین عکاسی برایمان می گیرد و در برنامه پخش می گردد. گزارش های مراکز استان ها در آیتم محله من پخش می گردد. در این آیتم محله هایی که نماد اجتماعی خاص دارند، معرفی می شوند. در بخش تماس اورژانسی با پزشکان اورژانس صحبت می کنیم.

این تهیه نماینده اشاره می نماید: مسابقه ای با نام ترازو در برنامه پخش می گردد که مخاطبان می توانند شرکت نمایند و سئوالات کیلویی را پاسخ بدهند. منظور این است که هر سئوال برایش وزنی تعیین شده و هر چقدر تعداد سئوالات بیشتری پاسخ داده گردد، مسلماً جوایز بیشتری هم کسب می گردد. برنامه عصرگاهی رادیو سلامت ساعت 17 و 30 دقیقه تا 19 پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1860

به "برنامه عصری نو در رادیو سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه عصری نو در رادیو سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید