اپلیکیشن بخر راه اندازی شد، در خانه بمانیم

به گزارش پسرک کامپیوتری، اپلیکیشن بخر (بازار الکترونیک گیلان) توسط هسته فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی گیلان راه اندازی شد.

اپلیکیشن بخر راه اندازی شد، در خانه بمانیم

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از رشت، اپلیکیشن بخر (بازار الکترونیک گیلان) توسط هسته فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی گیلان راه اندازی شد.

در اپلیکیشن بخر فروشگاه های مختلف در استان گیلان می توانند محصولات خود را با نام فروشگاه و مدیریت خود در اپلیکیشن قرار دهند.

شهروندان نیز می توانند به وسیله اپلیکیشن بخر از فروشگاه های معتبر شهر خود خرید نموده و در ورودی منزل کالاهای خود را تحویل بگیرند. تمام اجناس خریداری شده اپلیکیشن بخر توسط پیک انجام می گردد.

اپلیکیشن بخر در بحران کرونا و شرایط کنونی استان گیلان یاری خوبی به #در-خانه-ماندن شهروندان می نماید و به همین علت تیم پروژه اپلیکیشن بخر تصمیم گرفت تا انتها بحران کرونا هیچ سودی از مشتریان دریافت ننمایند و خدمات را به صورت رایگان ارائه نمایند.

اکنون فروشگاه های ضروری مانند نانوایی، سوپرمارکت، مرغ فروشی، پروتئینی، ماهی فروشی، لبنیاتی و میوه فروشی فعال هستند.

سایر فروشگاه ها نیز می توانند به صورت رایگان با دادن درخواست عضو اپلیکیشن شوند.

اپلیکیشن بخر برای یاری به مهار بحران کرونا در رودسر افتتاح شد و این اپلیکیشن مورد حمایت مرکز ُرشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و پارک علم و فناوری گیلان است.

به گزارش خبرنگاران، اپلیکیشن بخر به صورت پایلوت از 4 فروردین 99 در رودسر راه اندازی و با استقبال شهروندان نیز روبرو شده و علاقه مندان می توانند با این آدرس اپلیکیشن بخر را دانلود نمایند.

www.azmabekhar.ir

انتهای پیغام/4117/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 723

به "اپلیکیشن بخر راه اندازی شد، در خانه بمانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن بخر راه اندازی شد، در خانه بمانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید