واریز 200 تا 600 هزار تومان برای خانوار های فاقد درآمد ثابت از سه شنبه

به گزارش پسرک کامپیوتری، طبق اعلام نوبخت، نخستین مرحله کمک دولت به خانوار های کم بضاعت در شرایط شیوع کرونا سه شنبه هفته جاری پرداخت می شود.

واریز 200 تا 600 هزار تومان برای خانوار های فاقد درآمد ثابت از سه شنبه

به گزارش گروه اقتصادی پسرک کامپیوتری، محمدباقر نوبخت اظهار داشت: کمک بلاعوض 200 تا 600 هزار تومانی به خانوار های کم بضاعت در چهار مرحله پرداخت می شود که نخستین مرحله این کمک سه شنبه هفته جاری انجام می شود.

نوبخت در تشریح جزئیات پرداخت کمک های بلاعوض به خانوار های آسیب دیده از شرایط ویژه کرونا گفت: این خانواده ها کم درآمدترین اقشار جامعه هستند که حدود 3 میلیون نفر می باشند، براساس بعد خانوار امروز تصمیم گرفتیم از 200 تا 600 هزار تومان در چهار مرحله به صورت بسته حمایتی ویژه پرداخت کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین شرح داد: گروه دیگری نیز از این افراد هستند که کارگران فصلی بودند که از یک تا 2 میلیون تومان در کارت یارانه شان شارژ میکنیم، این گروه سه ماه تنفس دارند، بعد از آن اقساطی که باید بپردازند را از همین یارانه معیشتی کسر می شود.

نوبخت جزئیات بسته حمایت دولت برای کرونا را اظهار داشت/ پرداخت 200 تا 600 هزار تومان به افراد فاقد درآمد ثابت

گفتنی است، حسن روحانی نیز در نشست مشترک ستاد اقتصادی دولت و نمایندگان فعالان اقتصادی، با تبیین مصوبات دولت برای حمایت از قشر های آسیب پذیر، اظهار داشت: نخستین بسته حمایتی برای این افراد همین هفته و تا قبل از سال نو پرداخت می شود و سه بسته دیگر نیز در ماه های بهار 99 به آنان پرداخت خواهد شد.

رئیس جمهور، رقم این بسته حمایتی را از 200 تا 600 هزار تومان متغیر دانست و گفت: توزیع تفصیل این مصوبه از طریق سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه تبیین می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 816

به "واریز 200 تا 600 هزار تومان برای خانوار های فاقد درآمد ثابت از سه شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز 200 تا 600 هزار تومان برای خانوار های فاقد درآمد ثابت از سه شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید