مهمانی انتخاباتی ترامپ در هتلش، به کاخ سفید بروید و کرونا بگیرید!

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران : رئیس جمهوری آمریکا در نظر دارد تا در شب انتخابات سوم نوامبر ضیافتی را در هتل خودش در واشنگتن دی سی بر پا کند. این در حالیست که پروتکل های مرتبط با کرونا تجمع های عظیم را ممنوع نموده است.

مهمانی انتخاباتی ترامپ در هتلش، به کاخ سفید بروید و کرونا بگیرید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، ظرف چند روز گذشته، کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ ایمیل هایی برای جمع آوری پول به نام او ارسال و این فرصت را برای حامیان اقتصادی فراهم نموده است تا در شب انتخابات به تیم ترامپ در هتل مورد علاقه اش در واشنگتن ملحق شوند و این نشان می دهد که ترامپ می خواهد از هتل لوکس خودش به عنوان پشت صحنه ای برای واکنش به نتایج انتخابات استفاده کند.

بنابر گزارش رویترز، کمپین ترامپ همچنین روی برنامه های مرتبط با برگزاری این جشن در مراسم های جمع آوری یاری که از سوی دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا برگزار شده، تاکید کردند.

برای ترامپ، برگزاری میهمانی در شب انتخابات در هتل خودش عملی نمادین برای تاجری است که از شهرت خود به عنوان یک ستاره تلویزیونی سابق و غول املاک و مستغلات در نیویورک برای کسب بالاترین مقام کشورش استفاده می نماید.

منتقدان، این رویکرد را یادآور دیگری از چگونگی استفاده رئیس جمهوری آمریکا از مقامش برای بهره برداری شخصی می دانند، چون رهبران خارجی، حامیان محافظه کار و مقام های دولتی، از لابی واشنگتن هتل بین المللی ترامپ به عنوان کلوب غیر رسمی برای ریاست جمهوری او استفاده می نمایند.

در طول ریاست جمهوری او، کمپین ترامپ، کمیته ملی جمهوری خواستار و کمیته های مشترک جمع آوری یاری بیش از هفت میلیون و 400 هزار دلار در املاک برند ترامپ خرج نموده اند.

این هتل ترامپ که اندکی با کاخ سفید فاصله دارد، از چندین هفته پیش برای روز انتخابات پر شده و برای چند روز بعد از انتخابات سوم نوامبر هم جای خالی ندارد. قیمت هر شب اقامت در آنجا 1200 دلار است که حدود سه برابر قیمت اتاق 476 دلاری برای روز دوشنبه است.

کاخ سفید سوالات مرتبط با برنامه های شب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به کمپین ترامپ ارجاع می دهد که جوابگوی پرسش ها نیست. هنوز معین نیست که میهمانی شب انتخابات ترامپ چقدر عظیم است. واشنگتن دی سی تحت پروتکل های ویروس کرونا ظرفیت تجمع ها را 50 تن معین نموده است. با این حال ترامپ به پروتکل ها پایبند نیست.

موریل بوزر، شهردار واشنگتن دی سی دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه درباره برنامه های میهمانی در شب انتخابات شنیده است، گفت: ما با دارنده پروانه در تماس خواهیم بود که آن هتل است.

او همچنین اقدام ترامپ در برگزاری مراسم های عظیم در کاخ سفید را در اوج کرونا زیر سوال برد و گفت: باور کنید که شما می توانید به کاخ سفید بروید و کرونا بگیرید و هیچ اتفاقی برای شما نیفتد. البته شاید. یا ممکن است بابت ابتلا به آن بمیرید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1212

به "مهمانی انتخاباتی ترامپ در هتلش، به کاخ سفید بروید و کرونا بگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمانی انتخاباتی ترامپ در هتلش، به کاخ سفید بروید و کرونا بگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید