نیویورک تایمز: ترامپ در چین حساب بانکی دارد

به گزارش پسرک کامپیوتری، بر اساس این گزارش حساب های بانکی ترامپ در خارج از ایالات متحده آمریکا در 3 کشور چین، بریتانیا و ایرلند است.

نیویورک تایمز: ترامپ در چین حساب بانکی دارد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی افشا کرد دونالد ترامپ یک حساب بانکی 7 ساله در چین دارد.

به گزارش خبرنگاران، این روزنامه آمریکایی در گزارشی افشاگرانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری از وجود حساب بانکی ترامپ در چین خبر داده است.

نیویورک تایمز که اخیرا به اطلاعات مالیاتی 2 دهه اخیر ترامپ دسترسی پیدا نموده، پیشتر نیز بر اساس این اطلاعات افشا نموده بود ترامپ در سال های 2016 و 2017 با شیوه های فرار مالیاتی و ادعای ضرر در اظهار نامه مالیاتی خود، تنها در سال 750 دلار مالیات پرداخت نموده است.

پرداخت مالیات کسب و کارهای ترامپ در خارج از ایالات متحده آمریکا در حالی که او به بهانه های مختلف و توسل به شیوه های فرار مالیاتی در داخل آمریکا از پرداخت مالیات به دولت فدرال سرباز زده، با انتقادهای گسترده ای روبرو شده است.

ترامپ در ملاقات 3 سال پیش با همتای چینی/عکس:نیویورک تایمز

بر اساس گزارش جدید نیویورک تایمز، حساب بانکی ترامپ در چین از سوی مدیریت هتل های بین المللی ترامپ کنترل می گردد و در فاصله سال های 2013 تا 2015 حتی به دولت چین مبلغ 188 هزار و 561 دلار مالیات هم پرداخت نموده است.

بر اساس این گزارش حساب های بانکی ترامپ در خارج از ایالات متحده آمریکا در 3 کشور چین، بریتانیا و ایرلند است.

در حالی اطلاعات مربوط به حساب بانکی ترامپ در چین افشا شده که او طی 4 سال گذشته یک جنگ تجاری پردامنه با چین به راه انداخته و از اینکه شرکت های آمریکایی کارخانه های خود را در چین مستقر نموده اند، به شدت انتقاد نموده و تاکید نموده کارخانه تولیدی شرکت های آمریکایی باید به خاک این کشور منتقل شوند و برای کارگران آمریکایی اشتغال ایجاد نمایند.

ترامپ همچنین بارها هانتر بایدن پسر جو بایدن رقیب انتخاباتی خود را به خاطر تجارت با دولت های خارجی به ویژه چین مورد انتقاد قرار داده است.

آلن گارتن وکیل سازمان ترامپ در تبادل نظر با نیویورک تایمز با تایید تلویحی وجود حساب بانکی ترامپ در چین، تاکید نموده این حساب به منظور طرح ترامپ برای احداث هتل هایی در کشورهایی آسیایی باز شده است.

او تاکید نموده مدیریت هتل های بین المللی ترامپ در یک بانک چینی که شعبه هایی نیز در آمریکا دارد، حساب باز نموده است تا مالیات محلی خود را پرداخت کند و از سال 2015 هیچ معامله یا فعالیت تجاری خاصی از سوی سازمان ترامپ در چین انجام نشده است و با وجود باز بودن حساب بانکی ترامپ در چین اما از سال 2015 از این حساب به هیچ عنوانی استفاده نشده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1221

به "نیویورک تایمز: ترامپ در چین حساب بانکی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز: ترامپ در چین حساب بانکی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید