مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی 31 تیر برگزار می گردد

به گزارش پسرک کامپیوتری، دبیر مجمع فدراسیون ورزش دانشگاهی گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برای انتخاب رئیس فدراسیون 31 تیرماه به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی 31 تیر برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، علیزاده دبیر مجمع فدراسیون ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و دستور وزیر علوم به عنوان رئیس مجمع، انتخابات فدراسیون روز سه شنبه 31 تیرماه از ساعت 8 تا 10 صبح در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

علیزاده گفت: بعد از ثبت نام 9 کاندیدا برای احراز پست ریاست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و ارسال مدارک تا کنون اسامی 4 کاندیدا که شرایط لازم را برای به دست آوردن سکان ریاست فدراسیون داشتند به توضیح زیر (به ترتیب حروف الفبا) اعلام شد:

1- هادی بشیریان

2- محمد پورکیانی

3- داوود حومنیان شریف آباد

4-جمشید همتی

گفتنی است پیش از این دکتر مهرزاد حمیدی و دکتر محمد رضا دهخدا ریاست این فدراسیون را بر عهده داشتند و در این مجمع سومین رئیس فدراسیون انتخاب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1042

به "مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی 31 تیر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی 31 تیر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید