ماجرای دنیزلی و هتل و &hellip

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و مثل اینکه بازیکنانم هنوز در فکر برد مقابل پرسپولیس بودند.

ماجرای دنیزلی و هتل و &hellip

خبرورزشی: مصطفی دنیزلی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب آهن در هفته سوم لیگ برتر گفت: بعد از اردوی آمادگی تیم ملی اولین بازی بود که انجام دادیم. با پرسپولیس بازی خوبی داشتیم و نتیجه خوبی گرفتیم. به هر حال در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و مثل اینکه فکر ما هنوز هم در آن بازی مانده بود.

وی اضافه نمود: بازیکنان ملی پوش ما هم که از اردو آماده بودند خسته بودند. در خصوص بازی هم باید بگویم بازی خوبی انجام ندادیم. در هفته های قبل هم فدراسیون فوتبال را در جریان گذاشتیم که این توپ خدمتی را به فوتبال نخواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: از روز اول همین صحبت ها را داشتیم. ما در جلسه ای که با فدراسیون فوتبال و مسئولان تیم ملی هم داشتیم مطرح کردیم. امروز بازی ما به هیچ وجه من را راضی نکرد. این را به تمام بازیکنانم هم گفته ام. یک چیز را نباید فراموش کنیم، اگر نمی توانید ببرید، پس نبازید. چون در هفته های آینده این یک امتیاز هم برای ما مهم خواهد بود. شرایط لیگ را در هفته سوم ارزیابی کردیم و فهمیدیم شرایط تیم ها به چه شکل است. این ارزیابی در هفته های آینده برای ما مثمرثمر خواهد بود. در دقایق پایانی بازی سعی کردیم بهتر عمل کنیم، اما نتوانستیم.

دنیزلی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به صحبت های او آیا از نتیجه بازی راضی است یا خیر؟ گفت: امروز برای اینکه این بازی را ببریم کار زیادی انجام ندادیم، ولی همانطور که گفتم وقتی نمی توانیم برنده شویم، پس نبازیم بهتر است. سه هفته را پشت سر گذاشتیم، دو بازی خارج از خانه داشتیم و یک بازی با رقیب قدرتمندمان پرسپولیس. تفکر من این است که بازی صفر صفر نگردد، حداقل 3 - 3 گردد که از بازی لذت ببریم.

وی در خصوص اینکه با وجود بازیکنان سرشناس در ترکیب تراکتور آیا به نظرش این تیم در خطوط تهاجمی با مسئله ای روبه رو نیست؟ تاکید نمود: به هر حال در یک بازی فوتبال هیچ موقع اسم ها بازی نمی نمایند. باید تیم کامل باشد. من در بازی با نفت مسجد سلیمان هم گفتم تیم مان از هفته پنجم و ششم به بعد کامل تر خواهد شد. اگر بخواهیم خوش بینانه نگاه کنیم، ما در زمین خودمان بازی های مان را بردیم و در خارج از خانه هم گلی دریافت نکرده ایم. به نظرم این برای هفته های آینده خوش بینانه است.

الان باید به شما بگویم، من در لحظات مهمی که باید در کنار تیمم باشم، هتلم را برای برگزاری نشست خبری ترک نمی کنم! ما این را با فدراسیون هم در میان خواهیم گذاشت. من گفته بودم که در این نشست شرکت نمی کنم و نمی دانستم منتظر من بودید و بابت این کار عذرخواهی می کنم. در هیچ جای جهان هیچ مربی تیمش را شب قبل از بازی ترک نمی کند تا به هتل دیگر برای کنفرانس خبری برود.

سرمربی تیم تراکتور در واکنش به اعتراض برخی خبرنگاران نسبت به عدم حضور او در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم اعلام کرد: اول اینکه می خواهم بگویم ما برای کنفرانس خبری پیش از بازی، چون باید به شهر دیگری سفر کنیم، کمی کارمان سخت است. یعنی ما می توانستیم طوری سفر کنیم که ساعت 10 شب به اصفهان برسیم، اما برنامه ریزی برای نشست خبری آنوقت چطور می شد؟ کنفرانس خبری مشترک معمولاً در بازی های بین المللی اتفاق می افتد. در هیچ لیگی چنین اتفاقی نمی افتد و باید در خصوص آن تجدید نظر گردد. آن هم نه فقط برای من. ما تمام صحبت ها را در خصوص تیم مان با روابط عمومی باشگاه انجام می دهیم. اگر چنین قراری گذاشته شده از این به بعد می گردد روی آن تجدید نظر انجام داد. الان باید به شما بگویم، من در لحظات مهمی که باید در کنار تیمم باشم، هتلم را برای برگزاری نشست خبری ترک نمی کنم! ما این را با فدراسیون هم در میان خواهیم گذاشت. من گفته بودم که در این نشست شرکت نمی کنم و نمی دانستم منتظر من بودید و بابت این کار عذرخواهی می کنم. در هیچ جای جهان هیچ مربی تیمش را شب قبل از بازی ترک نمی کند تا به هتل دیگر برای کنفرانس خبری برود. ولی می دانم که در بازی های بین المللی این اتفاق می افتد.

دنیزلی در ادامه در روبرو با صحبت خبرنگاران مبنی بر اینکه او بسیار مورد علاقه مردم ایران است و به همین دلیل با وجود غیبت در نشست خبری پیش از بازی خبرنگاران حاضر به حضور در کنفرانس بعد از بازی شده اند، گفت: من سعی می کنم یاری شما باشم و دو روز قبل از بازی در باشگاه خودمان کنفرانسی برگزار می کنیم و در خصوص بازی صحبت می کنیم. اما نکته بعد، می دانم که من را خیلی دوستم دارید و من هم مردم این کشور (ایران) را خیلی دوست درام. به خاطر این است که من سالیان سال اینجا کار کردم و با هیچ رسانه ای مسئله ای نداشتم و هیچ وقت بی احترامی به آن ها نداشتم. اگر یادتان باشد در گذشته هم من در نشست های خبری شرکت نمی کردم.

وی درباره کارت زرد بی موردی که بازیکنان تیمش دریافت می کردند، اعلام کرد: امروز هر دو تیم کارت زرد اضافه گرفتند که برخی از آن ها اشتباه بود. به هر حال من به قضاوت داوران احترام می گذارم.

دنیزلی که سابقه سرمربیگری در تیم پرسپولیس را دارد، در واکنش به سوال خبرنگاران درباره دربی هفته آینده این تیم مقابل استقلال یادآور شد: من خیلی وقت پیش با تیم پرسپولیس کار می کردم و الان همه وقتم برای تراکتور است. به هر حال در جدول معین است بهترین نتیجه برای ما چیست.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 318

به "ماجرای دنیزلی و هتل و &hellip" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای دنیزلی و هتل و &hellip"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید