عرب: استعفایم از قبل باز بود و وزیر ورزش پذیرفت، بدهی نگذاشتم و پول هایی که مانده تعهد است

به گزارش پسرک کامپیوتری، ایرج عرب، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس مدعی شد، بدهی برای این باشگاه نگذاشته است.

عرب: استعفایم از قبل باز بود و وزیر ورزش پذیرفت، بدهی نگذاشتم و پول هایی که مانده تعهد است

به گزارش خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری، ایرج عرب بعد از کناره گیری از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در جمع پسرک کامپیوتری در واکنش به این سؤال که گفته بود استعفا نداده است، اما وزیر ورزش با استعفایش موافقت کرد، گفت: من قبلاً هم گفته بودم که مدتی پیش نزد وزیر ورزش استعفا کردم، اما او مخالفت کرد. از آنجا که این استعفا باز بود، از وزیر خواستم که با توجه به مسائل شخصی که دارم با آن موافقت کند که این کار انجام شد.

وی در خصوص توافق باشگاه پرسپولیس با شرکت ریحان فیلم برای واگذاری بلیت فروشی بازی های لیگ که قبلاً از سوی این باشگاه اجرا شده بود، اما حالا بلیت فروشی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شده است, بیان نمود: از آنجا که شرکت توسعه و تجهیز تمام امکانات نرم افزاری و سخت افرازی را برای بلیت فروشی دیدار های پرسپولیس و استقلال و تیم ملی و همچنین موارد دیگر عهده دار است، خواسته که این تجهیزات در اختیار خودش باشد و قصد اجاره دادن آنها را ندارد. با این شرایط نمی توانیم بلیت فروشی را به شرکت دیگری واگذار کنیم و در این مورد هم با شرکت ریحان فیلم مذاکراتی خواهیم داشت تا به نتیجه برسیم.

عرب در واکنش به این پرسش که عملکرد او مورد انتقاد طرفداران بوده است و با این شرایط به خودش چه نمره ای می دهد؟، یادآور شد: نظر شما را قبول ندارم. از این جهت که یکسری از عملکردم راضی بودند و بعضی انتقاداتی داشتند. شما هیچ وقت نمی توانید همه را راضی نگه دارید، مخصوصاً اگر در شرایط خاص مجبور شوید تصمیمات مهمی را در باشگاه پرسپولیس بگیرید. متأسفانه دوران مدیریت من در پرسپولیس با شرایط سختی همراه بود که سعی کردیم بعد از رفتن برانکو اوضاع را کنترل نموده و جانشین خوبی برای وی بیاوریم که به نظرم در این کار پیروز بودیم. ضمن اینکه در این شرایط سخت بازیکنان را حفظ نموده و تیم خوبی را بستیم. در کنار این مسئله پرداختی خوبی را در یک ماه گذشته به بازیکنان داشتیم و اکثراً 80 و 90 درصد قرارداد فصل پیش شان را دریافت کردند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در خصوص بازگشت انصاری فرد به پرسپولیس نیز گفت: انصاری فرد از خانواده خود پرسپولیس است که به خانه اش برگشته است و امیدوارم در کارش پیروز باشد. من هم چه در هیئت مدیره باشم چه نباشم هر گونه کمکی که لازم باشد را انجام می دهم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چرا او با وجود اینکه چند وقت پیش استعفا نموده بود، اما اخیراً کوشش می کرد در پرسپولیس بماند و این را صراحتاً گفته بود، مطرح کرد: به هر صورت هر مدیری تا روز آخر و لحظه آخری که هست باید کارش را درست انجام دهد. من هم سعی می کردم تا وقتی باشم کارم را درست انجام دهم.

عرب درباره بدهی های سنگینی که برای مدیرعامل آینده پرسپولیس برجای گذاشته است، گفت: ما کلاً 200 میلیون بدهی داخلی داشتیم که با پرداخت آن کارت همه بازیکنان و مربیان صادر شد. در خصوص پرداخت قرارداد های بازیکنان و مربیان هم باید بگویم که یک امر طبیعی است. باشگاه تعهداتی به آنها دارد که باید عمل کند. در واقع این ها بدهی نیستند، بلکه تعهد باشگاه هستند و باید آنها را از هم جدا کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 221

به "عرب: استعفایم از قبل باز بود و وزیر ورزش پذیرفت، بدهی نگذاشتم و پول هایی که مانده تعهد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب: استعفایم از قبل باز بود و وزیر ورزش پذیرفت، بدهی نگذاشتم و پول هایی که مانده تعهد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید