پیروانی: در دربی به تیمم و مربی ما بی احترامی کردند، من هم جواب شان را دادم، باید به آل کثیر بگوییم اگر گل زد دیگر شادی نکند!

به گزارش پسرک کامپیوتری، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به اعتراض باشگاه استقلال به نوع شادی عیسی آل کثیر بعد از گلزنی در دربی 95 واکنش نشان داد.

پیروانی: در دربی به تیمم و مربی ما بی احترامی کردند، من هم جواب شان را دادم، باید به آل کثیر بگوییم اگر گل زد دیگر شادی نکند!

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره این موضوع که به عنوان مدیر تیم، در نبود مدیرعامل باشگاه و ... درباره مسائل پرسپولیس صحبت می نماید، گفت: مدیرعامل، کادر فنی و ... همه روتین کارشان را انجام می دهند. من از هواداران مان عذرخواهی می کنم. شب مسابقه است و باید تمرکزمان روی بازی جام حذفی باشد، ولی مجبور شدم روی خط بیایم. عذرخواهی می کنم.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، درباره افراد زیادی که در روز دربی در استادیوم بودند، توضیح داد: روز قبل از بازی به ما گفتند هر تیم 15 سهمیه دارد و آقایان اگر پنج نفر را آوردند ما مقصر نیستیم و نباید پاسخگو باشیم. از تونل که به استادیوم آمدیم پشت نیمکت حریف تعدادشان خیلی بیشتر بود و به من، تیم من و مربی ما بی احترامی کردند و من هم جواب شان را دادم. اینکه می گویند ما کسی را روی سکوها نداشتیم قشنگ نیست. من نمی شناسم ، اما اینکه می گویند همه پرسپولیسی بودند درست نیست. آنها هم هواداران شان بودند. ما به حضور تماشاگر خودمان هم معترض بودیم. فکر می کنم دوستان اشتباه دیدند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص داوری دربی توضیح داد: قضاوت داور طوری بود که در آن صحنه تشخیص پنالتی سخت بود. یکسری از باشگاه ها دست به بیانیه دادن شان خوب است و تا حرف می زنیم معترض می شوند و بیانیه می دهند. در آن لحظه و صحنه کسی معترض نشد، ولی بعد از آن عکسش منتشر شد و اعتراض کردند. در بازی رفت دربی، مگر بازیکن حریف اخراج نشد و پنالتی نگرفتند، کسی اعتراض کرد؟! اگر اینطور بود یک بازیکن حریف باید سه بار اخراج می شد! در دقیقه 90 تک به تک ما را آفساید گرفتند. باید یک مقدار منطقی تر فکر کنیم.

پیروانی درباره شکایت باشگاه استقلال از خوشحالی آل کثیر گفت: من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد. شادی گل عیسی چیز خاصی ندارد. من فکر می کنم باید به آل کثیر بگوییم که اگر گل زد شادی نکند! او بازیکنی قوی است، ولی باید بگوییم شادی نکند و سرش را پایین بیندازد. اگر قرار به محرومیت باشد رونالدو، مسی و ژاوی هم باید محروم شوند. این افراد باخت را توجیه می نمایند. استقلال قابل احترام است، ولی در چند بازی گذشته برد نداشته است و این بازی را هم به شادی گل آل کثیر ، تماشاگر در استادیوم و اشتباهات داوری گیر داده اند. عیسی آل کثیر شادی اش به سمت نیمکت نبود و سمت دوربین ها بود. اینها فرار رو به جلوست و قشنگ نیست. آقای مددی قابل احترام است، ولی ربط دادن اتفاقات درست نیست.

وی در خصوص اینکه چرا رأی بازی با سپاهان بعد از دربی صادر شد، گفت: مگر روز قبل از دربی من را پنج میلیون جریمه نکردند ؟ چرا با بازیکنان استقلال در سال گذشته و اتفاقاتی که در فرودگاه افتاد، حرکت و برخوردی نشد؟ یعنی این آقایان برای کمیته انضباطی معین تکلیف می نمایند؟ ما در زمین برنده می شویم و به این مسائل اعتراض نمی کنیم.

پیروانی راجع به اینکه بعد از بازی با سپاهان گفت، شخصی که در استادیوم حضور داشت را نمی شناسد، توضیح داد: من آن آقا را نگفتم نمی شناسنم، به ما گفتند که این آقا تدارکات است؟ گفتم نه. بعداً گفتند این آقا ماساژور است؟ گفتیم نه. این آقا هوادار است و به عنوان میهمان به استادیوم آمده بود. این آقا با اتوبوس به اصفهان آمده بود و همراه ما نبود. این آقا در باشگاه و تیم سمتی ندارد. نفراتی که در کنار زمین در استادیوم نقش دنیا بودند معین نبودند و باید آنها معین گردد که چه کسانی هستند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به مجری برنامه فوتبال برتر هم گفت: شما در آغاز صحبت تان با بنده ، به درستی صحبت نکردید. شما اجازه ندارید که معین تکلیف کنید چه کسی از طرف باشگاه ما روی خط بیاید. مدیرعامل ما شب و روز در حال کار است و هیچ وقت مصاحبه نمی نماید. او شب و روز می دود که پول تهیه کند تا مشکل اقتصادی را رفع کند. مدیرعامل ما نمی آید در برنامه ها شرکت کند. آقایان پیش داوری نموده و معین تکلیف می نمایند. مگر عضو شورای شهر که در هیئت مدیره تیم حریف است نگفت جام اسنپی برای ما می فرستند؟! مسئولان ما آیا برخوردی کردند؟ وقتی مربی حریف به وزیر بی احترامی می نماید، البته ما کاری به وزیر بودن شان نداریم، شخصیت حقیقی اش مهم است که به عنوان یک شخص هوادار تیم ماست، آیا ما باید اینچنین برخورد می کردیم؟! همین وزرا مسئولان استقلال را بر سر کار گذاشته اند که امروز اینطور حرف می زنند. نظر من این است که وزیر یک کری خوانده است، ولی به کسی بی احترامی ننموده است. شما به دنبال این هستید که برنامه تان پیشرفت کند، هر کسی که دوست دارد بیاید روی خط و صحبت کند و ... . ما هم برای پاسخگویی آماده ایم.

وی در واکنش صحبت های سرپرست تیم فوتبال استقلال مطرح نمود: من ابتدا تبریک می گویم که شما (مجری برنامه فوتبال برتر) به هدف تان دارید می رسید که دو نفر را مقابل هم قرار بدهید! ایشان گفت من در حدی نیستم که جواب آقای مجیدی را بدهم، درست است من در حدی نیستم جواب ایشان را بدهم. بحث من این بود که عیسی آل کثیر روبه روی نیمکت استقلال حرکتی انجام نداده است. سهمیه 15 نفر را هم خودشان تأیید کردند و اگر پنج نفر آوررند ما مقصر نیستیم. من چیز خاصی نگفتم که دوستان ناراحت شدند. ما بردیم حالا شانسی بردیم، بالاخره بردیم و به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم.

پیروانی ادامه داد: همین تبلیغی که تیم استقلال روی پیراهنش می زند این را خیلی ها یاری کردند که الان مورد هجمه و توهین قرار می گیرند. من فکر می کنم باید یک مقدار احترام ها حفظ گردد. من از مردم عذرخواهی می کنم که این موقع بی احترامی شنیدند. عذرخواهی می کنم که اگر حرفی زدم و آقای یاری سرپرست ناراحت شدند، ولی قشنگ نیست به این شکل صحبت کردن. ما آمدیم بحث فنی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1584

به "پیروانی: در دربی به تیمم و مربی ما بی احترامی کردند، من هم جواب شان را دادم، باید به آل کثیر بگوییم اگر گل زد دیگر شادی نکند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: در دربی به تیمم و مربی ما بی احترامی کردند، من هم جواب شان را دادم، باید به آل کثیر بگوییم اگر گل زد دیگر شادی نکند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید