عدم قانع کردن نمایندگان از پاسخ های رحمانی فضلی، مقاومت کولیوند برای عدم استیضاح وزیر کشور

به گزارش پسرک کامپیوتری، عضو کمیسیون شورا های مجلس با اشاره به آنالیز استیضاح وزیر کشور در این کمیسیون، گفت: با آنکه نمایندگان از پاسخ های رحمانی فضلی قانع نشدند و باید سوال به صحن علنی ارجاع گردد، اما رئیس کمیسیون برای این کار مقاومت می نماید.

عدم قانع کردن نمایندگان از پاسخ های رحمانی فضلی، مقاومت کولیوند برای عدم استیضاح وزیر کشور

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، احمد علیرضابیگی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (سه شنبه 19 آذر) گفت: در این جلسه استیضاح وزیر کشور بحث و آنالیز شد.

وی اضافه کرد: رحمانی فضلی نتوانست پاسخ های قانع کننده ای به سؤالات نمایندگان استیضاح کنندگان بدهد.

علیرضابیگی توضیح داد: متاسفانه رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس مقاومت عجیبی در برابر عدم ارجاع این سوال به صحن علنی دارد زیرا استیضاح کنندگان رئیس کمیسیون اعلام کردند که از پاسخ های وزیر کشور قانع نشده اند و باید طبق قانون درخواست طرح سوال ملی به هیات رئیسه ارجاع گردد.

وی گفت: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور به نمایندگان درخواست کننده استیضاح اعلام کردند که باید در یک نشست دیگر این موضوع بحث و آنالیز گردد.

این عضو کمیسیون شوراها اضافه کرد: وقتی نماینده یا نمایندگانی از پاسخ های وزیر قانع نشوند طبق آیین نامه داخلی مجلس باید سوال به هیات رئیسه ارجاع گردد لذا این اقدام کولیوند خلاف قانون است.

وی اعلام نمود: رحمانی فضلی به همراه معاونین امنیتی و سیاسی خود در جلسه حضور یافته بود که 10 نفر از متقاضیان استیضاح در جلسه حاضر و 8 تن از آنان سوال های خود را مطرح کردند.

علیرضابیگی درباره محورهای استیضاح وزیر کشور اضافه کرد: نحوه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، علت عدم آمادگی شورای تامین امنیت استان، قطع اینترنت، خسارات وارده به اقتصاد کشور، نحوه برخورد با معترضین، زمان نامناسب اجرای این طرح، عدم توجیه مردم و بهره وری از نظر نخبگان این محورها بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 546

به "عدم قانع کردن نمایندگان از پاسخ های رحمانی فضلی، مقاومت کولیوند برای عدم استیضاح وزیر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم قانع کردن نمایندگان از پاسخ های رحمانی فضلی، مقاومت کولیوند برای عدم استیضاح وزیر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید