رسمی؛ حضور در سوپرلیگ مساوی وداع با تیم ملی

به گزارش پسرک کامپیوتری، الکساندر چفرین، رئیس یوفا، تایید کرد هر بازیکنی در رقابت های سوپرلیگ اروپایی به میدان برود اجازه حضور در رقابت های یورو و جام جهانی را نخواهد داشت.

رسمی؛ حضور در سوپرلیگ مساوی وداع با تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نظر می رسد که جنگ بین یوفا و سران برگزار نماینده رقابت های سوپرلیگ اروپایی به اوج خود رسیده است. یوفا کاملاً با برگزاری ابن رقابت ها مخالف است و اعتقاد دارد که این ایده مرک فوتبال را به همراه خواهد داشت اما 12 باشگاه عظیم اروپایی آمادگی قطعی خود را برای شکل دریافت این مسابقات در آینده ای نزدیک اعلام نموده اند.

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون احتمال منع شدن بازیکنان حاضر در سوپرلیگ اروپایی از بازی در تیم های ملی شان به گوش رسید؛ شایعه ای که حالا به حقیقت تبدیل شده است.

در همین رابطه الکساندر چفرین، رئیس یوفا، گفت: نمی توانم مخالفت خودم را با چنین ایده ای پنهان کنم. تمام بازیکنانی که در رقابت های سوپرلیگ اروپایی به میدان بروند، نمی توانند با تیم های ملی خود در مسابقات حضور پیدا نمایند. همه فدراسیون ها نیز با این تصمیم موافق هستند.

90 درصد پول یوفا به همه تیم ها بر می شود نه فقط باشگاه های عظیم. یوفا فقط برای پول گام بر نمی دارد و به دنبال توسعه است اما سوپرلیگ چنین هدفی ندارد و فقط یک تجارت است. فقط به جیب ها بستگی دارد و با ارزش های مربوط به همبستگی مغایر است. ما یک لیگ قهرمانان جذاب و مدرن را برنامه ریزی نموده ایم که همه می توانند در آن شرکت نموده و برای برنده شدن کوشش نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1546

به "رسمی؛ حضور در سوپرلیگ مساوی وداع با تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسمی؛ حضور در سوپرلیگ مساوی وداع با تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید