اسپانیا به روی گردشگران واکسینه شده باز شد

به گزارش پسرک کامپیوتری، مرزهای اسپانیا از امروز با هدف آغاز فصل گردشگری تابستانه به روی مسافران کاملا واکسینه شده سراسر جهان باز شد.

اسپانیا به روی گردشگران واکسینه شده باز شد

ایسنا: تلگراف، اسپانیا به منظور احیای صنعت گردشگری خسارت دیده کشور که همچون حوزه گردشگری بسیاری از نقاط جهان در دوران کرونا با مشکلاتی روبرو شده است از امروز، هفتم ژوئن، علاوه بر پذیرش مسافران بین المللی کاملا واکسینه شده، اجازه ورود کشتی های تفریحی به بنادر این کشور را نیز صادر می کند.

وزیر بهداشت اسپانیا با اشاره به امن بودن این کشور به عنوان یک مقصد گردشگری گفت اسپانیا فرایند بازگرفتن جایگاه ارشد در گردشگری جهانی را آغاز کرده است.

از ماه می مسافران بریتانیایی بدون نیاز به ارائه مدرک واکسینه شدن یا آزمایش کرونا امکان ورود به اسپانیا را داشتند. با این حال وزارت خارجه بریتانیا تصمیم های پیشین درخصوص سفر به اسپانیا را تغییر نداده و اعلام کرده است همچنان به شهفرایندان توصیه می کند جز در مواقع ضروری به اسپانیا سفر نکنند.

اسپانیا در فهرست زرد مسافرتی بریتانیا قرار گرفته است و این یعنی تمام کسانی که از این کشور به بریتانیا بازمی گردند باید تا 10 روز در قرنطینه بمانند.

خبرگزاری فرانسه اعلام کرده بود، انتظار می رود صبح روز دوشنبه در فرودگاه مالاگا حدود 20 پرواز متفاوت از نقاط مختلف اروپا از جمله لندن و برلین انجام شود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1609

به "اسپانیا به روی گردشگران واکسینه شده باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانیا به روی گردشگران واکسینه شده باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید