ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور با پرسپولیس، بازیکنی که در تیم سابقش هم جایی ندارد

به گزارش پسرک کامپیوتری، باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با خرید بحث برانگیز خود با چالش بزرگی روبرو شده است.

ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور با پرسپولیس، بازیکنی که در تیم سابقش هم جایی ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری، جذب جونیور براندائو برای باشگاه پرسپولیس آن قدر حاشیه و دردسر به همراه داشته است که تمامی ندارد. در حال حاضر از نظر فنی گابریل کالدرون به طور کل قید استفاده از این بازیکن را زده است و مسئولان باشگاه پرسپولیس هم به دنبال راه حلی برای خلاصی از این بازیکن هستند که در این راه با چالش های بزرگی روبرو شده اند.

جونیور در واقع بازیکن باشگاه لوگودورس بلغارستان است که یک سال و نیم پیش توسط این باشگاه از سری B برزیل خریداری شده است. جالب اینکه به مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اطلاع داده شده؛ باشگاه بلغاری یک و نیم میلیون دلار برای جذب جونیور هزینه کرده است که درک این موضوع با شناختی که از جونیور بدست آمده و هزینه هایی که باشگاه های درجه دو و سه اروپایی می کنند، خیلی سخت است. به هر حال جونیور بعد از یک سال نیمکت نشینی در باشگاه بلغاری به باشگاه خود در برزیل قرض داده شده و جالب اینکه این بار او به دلیل افت شدید در تیم دوم این باشگاه به کار گرفته می گردد.

باشگاه پرسپولیس در این شرایط در یک اقدام قابل توجه خواهان جذب جونیور می گردد و جالب اینکه باشگاه بلغاری که در واقع مالک جونیور است حاضر می گردد بدون دردسر و با اشتیاق فراوان این بازیکن را در اختیار پرسپولیس قرار دهد. با این وجود کمیته جابجایی باشگاه پرسپولیس متشکل از ایرج عرب، محسن خلیلی و علی رغبتی جونیور را با مبلغ 500 هزار یورو برای یک فصل قرضی جذب می کنند. رقمی که پیش از این باشگاه پرسپولیس برای هیچ بازیکن خارجی کارنامه داری هم هزینه نکرده بود. عجیب تر اینکه با وجود مسائل مالی فراوان باشگاه پرسپولیس در آن مقطع و در حالی که پیش پرداخت اولیه کالدرون و دستیارانش هم مدتی عقب افتاده بود، 150 هزار یورو از قرارداد جونیور در همان ابتدای کار توسط مدیریت وقت پرداخت می گردد.

اینکه حالا جونیور بخشی از قراردادش را به باشگاه بلغاری داده است یا نه به خود آنها برمی گردد اما آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با جونیور باید با باشگاه لوگودورس وارد مذاکره گردد. باشگاهی که اصلا تمایلی برای بازگرداندن بازیکن خود ندارد و در این شرایط جونیور باید به تیم دوم تیم برزیلی پیشینش برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 474

به "ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور با پرسپولیس، بازیکنی که در تیم سابقش هم جایی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور با پرسپولیس، بازیکنی که در تیم سابقش هم جایی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید