فهرست اولیه پومسه روهای ایران برای بازیهای آسیایی

به گزارش پسرک کامپیوتری، رقابت های ورود به اردوی تیم ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در بازی های آسیایی 2018 روز گذشته (آدینه - 28 اردیبهشت ماه) برگزار و نفرات برتر تعیین و معرفی شدند.

فهرست اولیه پومسه روهای ایران برای بازیهای آسیایی

از سفر با قیمت تور نوروزی سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش پسرک کامپیوتری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از 6 شهریورماه به مدت 5 روز در اندونزی برگزار می گردد.

برهمین اساس و با اعلام کمیته مسابقات، تست فنی ورود به اردوی تیم ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در این رویداد روز گذشته (آدینه - 28 اردیبهشت ماه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار گردید و نفرات برتر تعیین و معرفی شدند.

در گروه مردان علیرضا ابراهیمی (تهران)، محمد جواد خیری (اصفهان)، محمدصادق فتوحی (فارس)، سیدعلی موسی نیا (البرز) و سیدحمیدرضا ناجی (فارس) و در گروه زنان نگار اصغری (تهران)، دلارام برنقوری (البرز)، فروغ استوار (فارس) و نرگس میناخانی (زنجان) نفراتی هستند که جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

پیش از این نیز کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی در بخش مردان و مهسا صادقی، مرجان سلحشوری، مرجان تاجی رستم آبادی و فاطمه حسام در بخش زنان برای حضور در اردو معرفی شده بودند.

به گزارش پسرک کامپیوتری، پس از پیشنهاد فدراسیون تکواندوی ایران مبنی بر اضافه شدن پومسه به بازی های آسیایی و موافقت کمیته برگزاری بازی ها، برای نخستین بار در هجدهمین دوره این مسابقات شاهد برگزاری رقابت های پومسه خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 593

به "فهرست اولیه پومسه روهای ایران برای بازیهای آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست اولیه پومسه روهای ایران برای بازیهای آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید