ظرفیت تولید آب در شهر زاهدان 50 لیتر در ثانیه افزایش یافت

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان وبلوچستان افزود: با بهره برداری از دو حلقه چاه جدید ظرفیت تولید آب در شهر زاهدان در مجموع 50 لیتر در ثانیه افزایش یافت .

ظرفیت تولید آب در شهر زاهدان 50 لیتر در ثانیه افزایش یافت

قاسمی گفت: این افزایش ظرفیت که جزء طرح های اضطراری تأمین آب در تابستان جاری بوده وارد مدار بهره برداری قرار گرفته است که حدود 10 درصد از کمبود آب شهر زاهدان کاهش یافته و شرایط افت فشار در برخی مناطق بهتر گشت.

وی ضمن پوزش از شهروندان زاهدان، از تأخیر پیش آمده در راه اندازی فاز چهارم آبشیرین کن زاهدان، افزود: بروز مشکلاتی در واردات تجهیزات آب شیرین کن زاهدان، بهره برداری از این پروژه را با اخلال روبرو کرد که شرکت آب و فاضلاب استان با پیگیری ها و همکاری استاندار و نمایندگان مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی مشکل ترخیص تجهیزات آبشیرین کن زاهدان از گمرک را مرتفع نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان وبلوچستان بیان نمود: بخشی از تجهیزات کارخانه آب شیرین کن، به زاهدان انتقال داده شده است که با تلاش پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب استان در کمترین زمان ممکن، وارد مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: شهر زاهدان پیش از راه اندازی این تأسیسات، 550 لیتر در ثانیه کمبود شدید آب داشته که امید است علاوه بر این دو حلقه چاه و با راه اندازی فاز جدید آبشیرین کن زاهدان، حدود نیمی از این کمبود شدید، جبران شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1097

به "ظرفیت تولید آب در شهر زاهدان 50 لیتر در ثانیه افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت تولید آب در شهر زاهدان 50 لیتر در ثانیه افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید