سفرهای بین المللی در ایرلند

به گزارش پسرک کامپیوتری، ایرلند از اواسط جولای از گواهی کووید-19 اتحادیه اروپا برای سفرهای آسان تر شهروندانش در اتحادیه اروپا استفاده خواهد کرد و سفرهای بین المللی را آغاز خواهد کرد.

سفرهای بین المللی در ایرلند

نخست وزیر ایرلند همچنین از ادامه فرایند کاهش تدریجی محدودیت های ناشی از کرونا در این کشور با صدور مجوز فعالیت رستوران ها در فضای بسته از پنجم جولای خبر داد. مجوز از سرگیری فعالیت های هنری و ورزشی در فضاهای بسته نیز با رعایت شرایط سخت گیرانه ای صادر خواهد شد.

در حال حاضر ایرلند به شهفرایندانش توصیه کرده است از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند و برای کسانی که برای تعطیلات به مسافرت می فرایند جریمه و برای مسافران بازگشتی از 50 کشور سپری کردن قرنطینه اجباری دوهفته ای در هتل را تعیین کرده است.

از 19 جولای گواهی دیجیتالی کووید-19 اتحادیه اروپا به کسانی که واکسینه شده اند، نتیجه آزمایش کرونای آن ها منفی است و یا پس از ابتلا به کرونا در برابر این بیماری ایمن شده اند این امکان را خواهد داد تا آزادانه در اتحادیه اروپا سفر کنند.

مسافران خارج از اتحادیه اروپا که در برابر کرونا واکسینه شده اند و کشورهای شان در فهرست کشورهای پرخطر شیوع انواع مختلف ویروس کرونا قرار ندارد نیز می توانند آزادانه سفر کنند.

گاردین نوشت،مسافران واکسینه نشده خارج از اتحادیه اروپا باید نتیجه منفی آزمایش کرونا را ارائه کنند و تا زمانی که نتیجه آزمایش کرونا بعد از ورود به کشور آماده شود باید در قرنطینه بمانند.

منبع: گردشبان
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1618

به "سفرهای بین المللی در ایرلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفرهای بین المللی در ایرلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید