زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند

به گزارش پسرک کامپیوتری، علیرضا بیرانوند در این فصل شرایط چندان خوبی در آنتورپ نداشته و با وجود اینکه در هفته های گذشته و با مصدومیت ژان بوتز فرصت خوبی برای درخشش در ترکیب تیمش پیدا نموده بود، اما نتوانست به صورت مناسبی اعتماد سرمربی تیم را جلب کند. او اگرچه در ملاقات تیم ملی ایران برابر سوریه چند واکنش خوب داشت و درمجموع عملکرد قابل قبولی ارائه کرد، اما در بازگشت به لیگ بلژیک شاید دوباره نیمکت نشین گردد و جای خود را به اورتوین دی ولف، خرید زمستانی این تیم بدهد.

زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند

سایت فوتبال بلژیک دراین باره نوشت: باشگاه آنتورپ پس از مدت ها هر 3 دروازه بان خود را آماده دراختیار دارد. ژان بوتز که دچار مصدومیت سختی شده بود حالا با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت آماده حضور در ترکیب تیمش است و دی ولف و بیرانوند نیز دیگر گزینه هایی هستند که فرانک ورکاترن می تواند روی استفاده از آن ها حساب کند. آنتورپ روز دوشنبه دیداری مهم برابر اندرلخت پیش رو دارد و یکی از تردید های سرمربی تیم برای این مسابقه درون دروازه است و اینکه درنهایت از کدام یک از این بازیکنان استفاده خواهد نمود.

گفته می گردد فرانک ورکاترن تصمیم دارد در این مسابقه از اورتوین دی ولف در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. این گلر جوان در ژانویه از یوپن راهی آنتورپ شد و پس از اینکه علیرضا بیرانوند دچار مصدومیت شد خیلی زود فرصت حضور در چارچوب دروازه را به دست آورد. او حالا به انتخاب اول سرمربی تیم بدل شده و به احتمال زیاد روز دوشنبه نیز در ترکیب تیمش قرار خواهد گرفت. بوتز هم که تا پیش از مصدومیتش فیکس تیمش بود حالا باید روی نیمکت نشسته و منتظر فرصتی برای درخشش دوباره باشد. در چنین شرایطی به نظر می رسد علیرضا بیرانوند گزینه سوم برای حضور در چارچوب دروازه آنتورپ خواهد بود.

بیرانوند در این فصل کوشش زیادی داشت تا بتواند صندلی ثابتی در تیمش به دست آورد، اما چند اشتباه و البته بدشانسی سبب شد تا نتواند به صندلیی که استحقاقش را داشت، برسد.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1497

به "زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید