اتمام حجت کمیته فوتسال با کادر فنی تیم ملی

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار پیرامون موارد مطرح شده درخصوص انجام بازی محبت آمیز تیم ملی فوتسال در فیفادی بهمن ماه گفت: سه قاره آفریقا، اروپا و آمریکا در فیفادی پیش رو که از 28 ژانویه تا 7 فوریه است، مشغول برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی هستند. بنابر این امکان انجام بازی محبت آمیز با هیچ تیم شاخصی از این سه قاره وجود ندارد.

اتمام حجت کمیته فوتسال با کادر فنی تیم ملی

وی ادامه داد: دو حالت وجود دارد. اینکه تیمی از این سه قاره صعودش را به جام جهانی مسجل کند، که در این صورت پس از برگزاری چنین مسابقات مهمی، بلافاصله حاضر به انجام بازی تدارکاتی نخواهد بود. در دومین حالت هم تیم های بازمانده از صعود انگیزه ای برای انجام بازی محبت آمیز ندارند، چراکه فرصت حضور در جام جهانی را از دست می دهند و دلیلی برای انجام یک بازی تدارکاتی ندارند.

رئیس کمیته فوتسال ایران تاکید کرد: این دو حالت، پاسخ صریحی از رایزنی با هفت تیم از این سه قاره است که ما دریافت کردیم. اینکه تیم ملی فوتسال کشورمان در آستانه مسابقات مهم و حساس قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی یک بازی تدارکاتی دیگر هم در برنامه های آماده سازی چند ماه اخیرش داشته باشد، اتفاق بسیار خوبی است، اما باید واقع بین باشیم و شرایط را منطقی دنبال کنیم.

پرهیزکار اضافه نمود: تنها راه حل موجود، انجام بازی با تیم های آسیایی است که کادرفنی ما علاقه ای به انجام این کار ندارد. به هرحال کادرفنی تصمیم گیرنده و ملاک اصلی اقدامات بعدی ما است و باید به این جمع بندی برسد که اساسا بازی کردن بهتر از بازی نکردن است یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 618

به "اتمام حجت کمیته فوتسال با کادر فنی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام حجت کمیته فوتسال با کادر فنی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید