رمانی با موضوع حادثه سانچی در دست نگارش است

به گزارش پسرک کامپیوتری، ساناز زینعلی از نگارش کتاب آتش بر آب با موضوع سانچی خبر داد که در آن از اتفاقات پیرامون خانواده های افراد حاضر در کشتی می گوید.

رمانی با موضوع حادثه سانچی در دست نگارش است

ساناز زینعلی، نویسنده در گفت و گو با خبرنگار ، در خصوص کتاب جدیدش گفت: کتاب نم نم باران پاییزی در انتشارات آریسا منتشر شد که رمانی اجتماعی و عاشقانه است و در آن بیشتر به مسئله کودک آزاری و مسائل فرزندان طلاق پرداختم.

او افزود: کودک آزاری و فرزندان طلاق مسئله ای است که در جامعه ما دیده می شود و از جمله اتفاقاتی است که در اطرافم می بینم. برخی خانواده ها اطلاعات کافی درباره کودک آزاری ندارند، برای همین فرزندانشان را به راحتی در اختیار دیگران می گذارند؛ یکی از دغدغه هایم همین بود که سعی کردم درباره اش بنویسم و از اتفاق هایی که در اطرافم می افتد برای نگارش رمان هایم بهره می برم.

این نویسنده ادامه داد: چند رمان را به طور همزمان می نوشتم از آنجایی که برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در فروردین ماه کنسل شد کار های ویراستاری را انجام می دادم، برای همین یک ماهی است که سراغ نگارش رمان هایم نرفته ام. چند کار همزمان برای نوشتن دارم؛ سبک نگارش رمان هایم اجتماعی است و سعی می کنم در هریک از رمان هایم روی یک مورد از اتفاقات که در اطرافم می گذرد تمرکز کنم و درباره آن بنویسم.

زینعلی شرح داد: آخرین رمانم با عنوان آتش برآب را در دست نگارش دارم و هنوز نگارش آن به پایان نرسیده است. در این رمانم به سراغ حادثه سانچی رفتم و در آن از اتفاقاتی می گویم که برای خانواده های افراد حاضر در آن کشتی رخ داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 923

به "رمانی با موضوع حادثه سانچی در دست نگارش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمانی با موضوع حادثه سانچی در دست نگارش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید