حمیداوی: AFC دیگر ورزشی نیست، سیاسی است

به گزارش پسرک کامپیوتری، مالک باشگاه شهرخودرو نسبت به اقدامات کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه فوتبال ایران موضع گیری کرد.

حمیداوی: AFC دیگر ورزشی نیست، سیاسی است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد حمیداوی پس از بازگشت به همراه کاروان تیم شهرخودرو از قطر و رجحان مقابل السیلیه، ظهار کرد: از اعماق و جودم خیلی شادمان هستم چون همه پیغام های من این بود که مردم ایران شادمان هستند و این بهترین اتفاق است که هر دو نماینده فوتبال ایران، روسفید شدند.

او ادامه داد: همه ملت را بخاطر ناداوری ها و بی عدالتی های ای اف سی که ترکیبی از سیاست را اجرا می نمایند، ناراحت کردند. دیگر ورزش در این کنفدراسیون نیست. فکر می کنم در جایگاهی نیستم که بخاطر این حرف ها محروم شوم ولی اگر هم محروم شوم، از آن استقبال می کنم.

مالک باشگاه شهرخودرو توضیح داد: با تمام ناداوری ها، هر دو نماینده فوتبال ایران ابتدا در امارات و بعد در قطر نتیجه گرفتند و خدا را شکر دل مردم شاد شد.

حمیداوی درباره برنامه شهرخودرو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان گفت: همه کار را کادر فنی و بازیکنان در زمین انجام می دهند. حتما حتما نماینده خوبی برای کشورمان هستیم و دل مردم مشهد و خراسانی ها را با بازی های خوب خود شاد می کنیم.

او یادآور شد: چندین بار با کادر فنی و مدیریت باشگاه جلسه داشتم و برای بازی های مرحله گروهی نیز برنامه داریم. فکر می کنم این اتفاق که در بازی های رفت مهمان هستیم، خیلی ارزشمند است چون دیدارهای برگشت سرنوشت سازتر خواهد بود و در زمین خودمان، اتفاقات مهمی رقم می زنیم.

مالک باشگاه شهرخودرو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حالا که ایران 4 نماینده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دارد و اگر به گذشته برگردند، پای حرف خود درباره انصراف از بازی ها می ایستند یا خیر، ابراز کرد: ساعاتی قبل در دوحه با فرهاد مجیدی عزیز صحبت کردم و گفتیم که آن سفر به مالزی بهترین دستاورد و اتفاق بود. از آنهایی که مدیران سابق هستند و الان سمتی ندارند، اما متاسفانه گفتند دستاورد و پیروزی برای فوتبال ایران نبوده است، ناراحت هستم چون اگر شرکت نمی کردیم، حدود 11 میلیون دلار جریمه می شدیم. ما تضمین گرفتیم و همچنان قویا می گویم این بزرگترین اتفاق و دستاورد فوتبال ایران در سال 98 بود.

حمیداوی درباره برخوردش با انصاری فرد گفت: من کریم را بغل کردم، او فوق العاده مودب است و قبل از بازی خودش آمد سمت نیمکت تیم ما و آمد پیش من و بعد از بازی هم نشان داد که جنگ فقط در مستطیل سبز است. من با رییس باشگاه السیلیه در VIP بودم و به آن ها گفتم فوتبال ایران با ایران است که این حرف چند پیغام داشت. گلر آن ها انگلیسی صحبت می کرد و فقط پاسپورت گرفته بود. تیم های قطری کاملا خارجی هستند و قطری نیستند.

او در پاسخ به اظهار نظر مدیرعامل یکی از باشگاه ها نیز گفت: من همواره عینک خوش بینی دارم و این که گفته ما حذف شویم و اقتدار حفظ گردد، شاید از منظر دیگری بوده و چون او را نمی شناسم نباید اظهارنظر کنم.

مالک باشگاه شهرخودرو درباره انتخاب سرآسیایی به عنوان سرمربی و کسب نتیجه لازم بیان کرد: خطاب به هوادارانمان می گویم خواهش میکنم نسبت به نظرات باشگاه، با نگاه حمایت به موضوعات نگاه نمایند. سرآسیابی مربی جوان و آینده داری است و به کسانی که انتقاد کردند، همه چیز را ثابت کرد. ما انتقاد پذیر هستیم اما خود مجتبی ثابت کرد و فکر میکنم از بهترین آزمون سربلند رد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 679

به "حمیداوی: AFC دیگر ورزشی نیست، سیاسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: AFC دیگر ورزشی نیست، سیاسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید