احتمال تعویق بازی نمایندگان ایران درلیگ قهرمانان آسیا

به گزارش پسرک کامپیوتری، روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز اطلاع داد که ویروس کرونا ادامه برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را برای تیم های ایرانی تهدید می نماید و ممکن است سایر مسابقات نمایندگان ایران را به تعویق بیاندازد.

احتمال تعویق بازی نمایندگان ایران درلیگ قهرمانان آسیا

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان از احتمال تعویق مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان فوتبال آسیا اطلاع داد و گفت تا چند روز آینده در این ارتباط تصمیم گیری می گردد.

به گزارش مهر، ویروس کرونا در حالی در ایران شیوع یافته است که دو هفته از رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا سپری شده است. تیم های ایرانی در دو هفته گذشته و همچنین مرحله مقدماتی، مسابقاتشان در عراق، کویت، قطر و امارات برگزار شده است و ملاقات سوم آنها در مرحله گروهی هم باید در کشور بی طرف باشد.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز اطلاع داد که ویروس کرونا ادامه برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را برای تیم های ایرانی تهدید می نماید و ممکن است سایر مسابقات نمایندگان ایران را به تعویق بیاندازد.

این روزنامه نوشت: بعد از آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر شیوع کرونا در چین، مسابقات نمایندگان این کشور در لیگ قهرمانان آسیا را تعلیق کرد به نظر می رسد ایران هدف بعدی این کنفدراسیون باشد. این بدان معنی است که اگر ایران نتواند از شیوع این بیماری در شهرهای خود جلوگیری کند، ممکن است طی چند روز آینده از حضورش در لیگ قهرمانان جلوگیری گردد.

در بخش دیگری از این گزارش با اشاره به میزبانی کویت، امارات و قطر از نمایندگان ایران در هفته های گذشته، آمده است: کویت، بحرین و عراق هرگونه سفر به ایران را به خاطر ترس از شیوع بیماری کرونا ممنوع نموده اند ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز هیچ موضعگیری رسمی نداشته است.

پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

این در حالی است که با تصمیم مسئولان ورزش مقرر شد سه بازی پایانی هفته بیستم لیگ برتر که امروز یکشنبه برگزار می گردد، بدون تماشاگر باشد. همچنین تمام مسابقات ورزشی از روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی و حداقل 10 روز لغو شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 655

به "احتمال تعویق بازی نمایندگان ایران درلیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعویق بازی نمایندگان ایران درلیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید