با چند ترفند آسان لاغرتر از همواره به نظر برسید

به گزارش پسرک کامپیوتری، آیا می خواهید بدون ورزش رفتن لاغرتر به نظر برسید؟ البته که می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

با چند ترفند آسان لاغرتر از همواره به نظر برسید

در صورت تمایل با برنامه ریزی و مشخص هدف، روش های زیادی وجود دارد که می توانید بدون داشتن رژیم غذایی خطرناک یا جراحی پلاستیک شدید، فوری مجذوب نماینده و لاغرتر به نظر برسید. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع لاغرتر دیده شدن با چند ترفند ساده می پردازیم.

لاغرتر دیده شدن با چند ترفند ساده

پوشیدن لباس متناسب

شما همواره باید از لباسی متناسب بهره ببرید. لباس های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هر دو باعث می شوند بزرگتر از آنچه هستید به نظر برسید. لباس نباید تنگ باشد. زیرا این امر باعث ایجاد و تأکید بر ظاهر چربی می گردد. بعلاوه لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا گشادی زیاد و پنهان شدن فرم بدن شما فقط باعث می گردد که شما بیشتر از آنچه واقعا هستید به نظر برسید. در عوض، فقط لباس های متناسب بپوشید لباس متناسب باید فرم بدن را بدون فشار اضافی به خوبی حفظ کند.

کشیده تر نشان دادن کمر

یک روش آسان برای لاغرتر به نظر رسیدن سریع این است که توجهات را به قسمت کمر خود جلب کنید. پیراهن هایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر پیچ می خورند و اکسسوری هایی شامل کمربند، بافت یا دوخت هایی را انتخاب کنید است که قسمت کمر بیشتر مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال پیراهن هایی که دارای پیچ خوردگی در قسمت کمر هستند، می توانند شما را لاغرتر نشان دهند.

تاکید بر سینه و پهلو برای لاغرتر به نظر رسیدن

با تأکید بر اندازه سینه و باسن می توانید کمرتان را حتی کوچکتر نشان دهید. پیراهن، دامن و لباسی را که از ناحیه باسن بیرون می آید بپوشید. (اگر پسر هستید، تا جایی که می توانید سعی کنید پیراهن خود را بدون کمربند بپوشید.) بعلاوه می توانید تاپ هایی بپوشید که سینه شما را بزرگتر نشان دهد به عنوان مثال زنان می توانند پیراهن هایی با پارچه های چروک در قسمت گردن بپوشند.

تنظیم برش لباس برای لاغرتر به نظر رسیدن

خطوط برش خورده لباس را تنظیم کنید. شما می توانید با ترفندهای خیاطی خطای دید جالبی در خصوص اندازه خود ایجاد کنید. خط دامن، کت، پیراهن و سایر قطعات لباس همه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد. به طور کلی، شما می خواهید خطوط واضحی در لگن یا سینه و کمر خود داشته باشید و خطوط برش را تا حد ممکن نزدیک به آن ها نگه دارید.

استفاده از رنگ ها برای لاغرتر به نظر رسیدن

برای لاغرتر به نظر رسیدن می توانید از رنگ ها نیز بهره ببرید. البته توصیه استاندارد همواره معمولا سیاه پوشیدن است. سیاه دوست شماست. سیاه و سایر رنگ های تیره اندازه سایه هایی را که می توان روی بدن شما مشاهده کرد کاهش می دهند. این یک توهم نوری ایجاد می نماید که باعث می گردد لاغرتر به نظر برسید. با اکسسوری رنگ روشن در قسمت کمر، مچ، گردن و پاها نیز می توانید به لاغرتر به نظر رسیدن یاری کنید. بعلاوه چند گزینه نیز وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید:

راه راه عمودی بپوشید. نوارهای باریک و عمودی یک توهم بصری ایجاد می نمایند که باعث می گردد لاغرتر و بلندتر به نظر برسید. (و به نظر می رسد دو طرف بدن به هم نزدیک تر هستند.)

از پوشیدن لباس با طرح های بزرگ روی پارچه (و بیشتر پارچه های طرح دار دیگر) خودداری کنید، زیرا این ها به راحتی باعث می شوند چاق تر به نظر برسید به جای اینکه لاغرتر به نظر برسید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب یک شوینده طبیعی برای آرایش خود در منزل بسازید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 مرداد 1401 بروزرسانی: 9 مرداد 1401 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 2039

به "با چند ترفند آسان لاغرتر از همواره به نظر برسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با چند ترفند آسان لاغرتر از همواره به نظر برسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید