بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

به گزارش پسرک کامپیوتری، عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: بانک کشاورزی تنها نهادی است که از فعالیت های سامانه بازارگاه منتفع می شود.

بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی نهاوندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: انحصار در درگاه پرداخت تراکنش های بانکی سامانه بازارگاه باعث ایجاد انتفاع ویژه و خاص برای بانک کشاورزی شده است.

وی افزود: ایجاد امتیاز ویژه برای بانک کشاورزی از طریق تراکنش های مالی سامانه بازارگاه علاوه بر مغایرت با مقررات ضد انحصار در کشور شرایط غیر رقابتی برای اصلاح و توسعه این سامانه را نیز به دنبال داشته است .

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران ادامه داد: متاسفانه بنابر اطلاعات موجود، طراحی اولیه نرم افزار سامانه بازارگاه متعلق به بانک کشاورزی بوده و بنا بر ارتباطات این بانک با وزارت جهاد کشاورزی شرایط انحصاری و رانتی برای این موسسه مالی در راستای استفاده ویژه از تراکنش های مالی در سامانه بازارگاه ایجاد شده است.

براساس اعلام اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران، نهاوندی با تاکید براینکه وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچگونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه برای بانک کشاورزی تاکید دارد، گفت: متاسفانه دستگاه های مسئول هم به این شرایط غیر قابل قبول توجه لازم را نداشته اند. این درحالی است که وارد کنندگان و دامداران و مرغداران همچنان با ایرادات این نرم افزار روبرو هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1407

به "بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک کشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید