ایران به فرانسه هم باخت

به گزارش پسرک کامپیوتری، هفته پنجم مرحله مقدماتی سومین دوره رقابت های لیگ ملت های والیبال امروز (دوشنبه) شروع شد. تیم ملی والیبال از ساعت 15:30 مقابل تیم فرانسه صف آرایی کرد و در انتها 3 بر صفر بازنده شد.

ایران به فرانسه هم باخت

با نظر ولادیمیر الکنو، تیم ملی با ترکیب میلاد عبادی پور، محمد موسوی، صابر کاظمی، علی اصغر مجرد، میثم صالحی، جواد کریمی و آرمان صالحی مقابل فرانسه را آغاز کرد.

ست نخست؛ 25 بر 21 به سود فرانسه

تیم ملی فرانسه در آغاز بازی درحمله بهتر عمل کرد و پیروز شد نخستین زمان استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 6 پیروز پشت سر گذارد. در ادامه سد دفاعی ایران دو امتیاز اختلاف را جبران کرد تا دو تیم در امتیاز 8 برابر شوند و سرویس جواد کریمی باعث فزونی 9 بر 8 ایران شد. دفاع کم نقص ایران باعث شد تا اختلاف امتیاز حفظ گردد و در ادامه دومین زمان استراحت فنی با فزونی 16 بر 14 شاگردان الکنو همراه گردد. در آغاز بازی تیم فرانسه اختلاف امتیازهای خود را با سرویس و دفاع جبران کرد و دو امتیاز هم پیش افتاد تا الکنو درخواست تایم استراحت دهد. فرانسه فزونیش را حفظ کرد و در نهایت ست نخست با فزونی 25 بر 21 حریف همراه شد.

ست دوم؛ 25 بر 21 به سود فرانسه

تیم های ایران و فرانسه در آغاز ست دوم بازی برابر و نزدیکی با یکدیگر داشتند و شاگردان الکنو پیروز شدند با یک اختلاف امتیاز و با نتیجه 8 بر 7 نخستین زمان استراحت فنی پیروز نزد مربی خود فرایند. سرویس های انگاپت باعث شد تا اختلاف امتیاز فرانسه افزایش یابد و فرانسه 14 بر 9 همچنان پیش باشد. دومین زمان استراحت فنی با نتیجه 16 بر 12 شاگردان تیلیه به انتها رسید. در آغاز بازی ملی پوشان ایران با کسب 3 امتیاز متوالی اختلاف امتیاز را به عدد یک کاهش دادند تا نتیجه 16 بر 15 به سود فرانسه پیگیری گردد. اما یک بار دیگر فرانسه اختلاف امتیاز را ایجاد کرد و ست دوم بازی هم با نتیجه 25 بر 21 فرانسه به اتمام رسید.

ست سوم؛ 25 بر 19 به سود فرانسه

فرانسه در آغاز ست سوم عملکرد بهتری داشت و در همان ابتدای ست پیروز شد اختلاف امتیاز را ایجاد کند تا نخستین زمان استراحت فنی با نتیجه 8 بر 5 حریف همراه گردد. در ادامه در حالی که فرانسه با نتیجه 11 بر 6 همچنان تیم برتر زمین بود ملی پوشان کشورمان با کسب 5 امتیاز متوالی اختلاف امتیاز را به عدد یک کاهش دادند تا بازی 11 بر 10 به سود فرانسه پیش رود. دومین زمان استراحت فنی هم با نتیجه 16 بر 13 فرانسه همراه شد. در نهایت ست سوم هم با فزونی 25 بر 19 فرانسه به اتمام رسید.

تیم ملی والیبال ایران با پنج پیروزی و 18 امتیاز دیگر شانسی برای صعود به جمع 4 تیم برتر و مرحله نهایی مسابقات ندارد. ملی پوشان فردا از ساعت 17 و 30 مقابل تیم قدرتمند لهستان صف آرایی خواهند کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1649

به "ایران به فرانسه هم باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران به فرانسه هم باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید