تور استانبول: استانبول؛ به روایت تصویر

به گزارش پسرک کامپیوتری، هرچه بیشتر درباره استانبول ببینید و بخوانید بیشتر عاشق آن خواهید شد. پس با خبرنگاران باشید و روایتی تصویری از استانبول زیبا را از دست ندهید.

تور استانبول: استانبول؛ به روایت تصویر

بهترین تجربه سفر را با تور استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

استانبول برای خیلی ها یک مقصد گردشگری رویایی است. شهری که درست در مرز اروپا، نقطه برخورد غرب و شرق با هم قرار گرفته است. در استانبول لایه هایی از تاریخ، فرهنگ، رنگ و بوهای دلپذیر با هم درآمیخته است. معماری، غذا و در کل همه چیز استانبول روایتی است زیبا از یک حکایت دوست داشتنی است.

از جهات مختلف، استانبول نماد ترکیه مدرن است. شهری رنگارنگ، پر سروصدا و پر هرج ومرج. مساجد قدیمی که چندین قرن قدمت دارند، آسمان خراش های غول پیکر و چراغ های رنگارنگ نئونی در استانبول می درخشند. در این شهر ممکن است ساعت ها در شلوغی ترافیک گیر کنید. اما مسئله فقط وسایل نقلیه نیست؛ مردم همه جا هستند. خیابان ها پر از جمعیت است. صدای فریاد و بوق ماشین. عرق از پیشانیتان سرازیر می گردد، وقتی که زیر آفتاب گرم تابستان از میان خیابان های شلوغ و گردوخاک گرفته عبور می کنید. و با این حال، آرامش درست همان جایی است که اصلا انتظارش را نداشتید.

استانبول شهری شلوغ، زنده، پرهیاهو و همواره بیدار است، اما آرامش را در مردانی می بینید که از بالای یکی از شلوغ ترین پل های شهر ماهیگیری می نمایند؛ آن هایی که در حال لذت بردن از حمام ترکی اند یا یک فنجان چای در بالای یکی از تپه های مشرف به استانبول می نوشند، شاید هم در وسط شلوغی های بازار بزرگ در حال خرید ند یا سوار بر یک قایق در کنار تنگه بسفر (Bosphorus) در حال عبور هستند.

استانبول شهری است که باید با تمام وجودتان تجربه کنید و تماشا چند عکس یا خواندن چند خط توصیف نمی تواند حق مطلب را به درستی و آن چنان که باید و شاید ادا کند. اما، بالاخره، باید از یک جایی شروع کرد. در این مقاله روایت تصویری ترکیه را با شهر استانبول شروع می کنیم.

منبع: کجارو / 12hrs.net
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1929

به "تور استانبول: استانبول؛ به روایت تصویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استانبول: استانبول؛ به روایت تصویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید