اسامی دانه درشت هایی که به همایش استقلال نرفتند، مخالفان مجیدی و آجرلو مراسم را تحریم کردند

به گزارش پسرک کامپیوتری، غیبت گروهی از پیشکسوتان استقلال در مراسم تجلیل از پیشکسوتان برای خیلی ها سوال برانگیز شد.

اسامی دانه درشت هایی که به همایش استقلال نرفتند، مخالفان مجیدی و آجرلو مراسم را تحریم کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در حالی که متولیان برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان باشگاه استقلال از همه موسپیدهای این باشگاه برای حضور در مراسم تجلیل دعوت به عمل آورده بودند اما در نهایت تعدادی از دانه درشت های باشگاه که همواره شایعه اختلافات شان با یکدیگر و یا با فرهاد مجیدی مطرح است در این مراسم حضور پیدا نکردند.

مهدی پاشازاده

یکی از این افراد مهدی پاشازاده معاون پیشین ورزشی باشگاه استقلال بود که در روزهای پایانی مدیرعاملی احمد مددی به این سمت منصوب شد اما ظرف کمتر از یک ماه با حضور مدیرعامل تازه از این عنوان کنار گذاشته شد. پاشازاده در این مدت نیز هیچ حرفی در ارتباط با این موضوع نزد و اگر در این مراسم شرکت می کرد رسانه ها در این باره او را سوال پیچ می کردند بنابراین تصمیم گرفت در این گردهمایی حضور نداشته باشد.

مجتبی جباری

یکی دیگر از غایبان سرشناس مجتبی جباری یا شماره هشت شاکی باشگاه استقلال بود که موضوع اختلاف نظرهای او با فرهاد مجیدی همواره طی این مدت زبانزد خاص و عام بوده است. هنوز به یاد داریم روزی که مجتبی جباری به تماشای بازی تیم امید استقلال در استادیوم امام رضا رفته بود به محض شنیدن خبر حضور فرهاد مجیدی از سمت دیگر استادیوم خارج شد تا با فرهاد رو در رو نشود. جباری هم که جزو مدعوین به این مراسم بود به این گردهمایی نیامد.

امیر قلعه نویی

یکی دیگر از غایبان سرشناس امیر قلعه نوعی سرمربی تیم گل گهر بود. علی نامداری میزبان این مراسم به خبرورزشی گفت: با او تماس گرفتم ولی قلعه نویی گفته به اتفاق خانواده به شمال رفته و برای استراحت کوتاه مدت در تعطیلی تمرینات گل گهر آنجاست.

قلعه نویی هم که ارتباط مطلوبی با فرهاد مجیدی و البته خانواده ناصرحجازی ندارد ظاهراً ترجیح داد که در این مراسم شرکت نکند.

خانواده حجازی

یکی دیگر از غایبان، خانواده زنده یاد ناصر حجازی بودند که شاید آنها هم به تصور حضور امیر قلعه نویی در این مراسم قید شرکت در آن را زدند. گرچه برخی نزدیکان باشگاه اعلام کردند خانواده حجازی تهران نیستند و در ترکیه به سر می برند ولی خیلی ها سراغ این خانواده را در مراسم می گرفتند.

محمود فکری

یکی دیگر از غایبان دانه درشت این مراسم محمود فکری بود. سرمربی قبلی تیم استقلال که به قول خودش با به راه انداختن پروپاگاندای رسانه ای، او را از مربیگری استقلال پشیمان کردند تا عطای آن را به لقایش ببخشد و برود. محمود فکری هم در این مراسم حضور نداشت تا همچنان بعنوان یکی از اصلی ترین مخالفان فرهاد مجیدی شناخته شود.

جواد زرینچه

جواد زرینچه یکی دیگر از این غایبان بود. کسی که صحبت از سرپرستی اش در تیم استقلال مطرح شده اما ظرف کمتر از چند ساعت قید سرپرستی تیم فرهاد مجیدی را زد و او هم به نوعی با غیبتش در این مراسم مشخص کرد همچنین ارتباط مطلوبی با تیم استقلال و فرهاد مجیدی ندارد.

مجید نامجو مطلق

مجید نامجومطلق نیز یکی دیگر از غایبان سرشناس در این مراسم بود. کسی که پس از جدایی فرهاد مجیدی در تابستان 1399 از این تیم، هدایت استقلال در ادامه لیگ قهرمانان 2020 آسیا را در دست گرفت و سپس به شکلی که خودش می گوید برایش آزار دهنده بوده از استقلال کنار رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1823

به "اسامی دانه درشت هایی که به همایش استقلال نرفتند، مخالفان مجیدی و آجرلو مراسم را تحریم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی دانه درشت هایی که به همایش استقلال نرفتند، مخالفان مجیدی و آجرلو مراسم را تحریم کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید