تکواندو

عاشورزاده؛ در دو راهی پاس یا مس

در حالی که روز گذشته خبر قرارداد عاشورزاده با تیم تکواندو پاس رسانه ای شد،اما ملی پوش سابق تکواندو هنوز با این تیم قرارداد امضا نکرده است.

13 بهمن 1399

خبرنگاران مسابقات پومسه آزاد جهانی ناشنوایان با حضور 6 ایرانی برگزار گردید

تهران-خبرنگاران- مسابقات پومسه آزاد جهانی ناشنوایان امروز با حضور 6 ورزشکار ایرانی به صورت مجازی برگزار ونتایج برای اعلام داوری به فدراسیون جهانی ناشنوایان ارسال شد.

4 بهمن 1399

صفرپور: خودباوری بازیکنان می تواند باعث کسب 2 سهمیه گردد، نوجوانان احتیاج به چند سال سرمایه گذاری دارند

مربی تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان گفت: چند بازیکن ما می توانند سهمیه المپیک را کسب نمایند، اما همان طور که گفتم خودباوری بازیکنان و حمایت جامعه تکواندو در این اتفاق بسیار مؤثر است.

17 تیر 1399

فهرست اولیه پومسه روهای ایران برای بازیهای آسیایی

رقابت های ورود به اردوی تیم ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در بازی های آسیایی 2018 روز گذشته (آدینه - 28 اردیبهشت ماه) برگزار و نفرات برتر تعیین و معرفی شدند.

24 بهمن 1398

11 تکواندو کار البرزی به تیم ملی دعوت شدند

خبرنگاران: رئیس هیئت تکواندو استان البرز گفت: در پایان مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان برای حضور در رقابتهای جهانی2014 چین تایپه و کسب سهمیه المپیک نوجوانان 11 تکواندوکار البرزی به اردوی تیم ملی راه یافتند.

29 آبان 1398

دومین شکست والیبال ایران در یونیورسیاد ، شانس مدال مدافع قهرمانی از بین رفت!

تیم والیبال دانشجویان ایران دومین دیدار خود در یونیورسیاد 2019 را با شکست سه بر صفر مقابل لهستان به اتمام رساند تا شانس رفتن بر روی سکو را از دست بدهد.

22 آبان 1398

خیال مردم از تیم ملی فوتبال راحت باشد، توقع از تیم امید ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز به دیدار دکتر روحانی رئیس جمهور رفت.

15 تیر 1398

تیم ملی تکواندو بانوان در صربستان اردو می زند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دنیا 25 تا 29 اردیبهشت ماه به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می گردد. با تصمیم فدراسیون تکواندو تیم ملی تکواندو بانوان قبل از حضور در این رقابتها به صربستان...

10 تیر 1398