بسکتبال

ردهبندی 10 مالک ثروتمند دنیای ورزش، فقط یک فوتبالی آنهم در رده هشتم!

رده بندی 10 مالک متمول جهانی ورزش اعلام شد که در میان آنها تنها نام یکی از مالکان تیم های فوتبال جهان آن هم در رده هشتم به چشم می خورد.

30 دی 1399

عکس روز ، خودروی حامل تابوت فلوید ، جورج کنار مادرش به خاک سپرده می گردد

دو هفته پس از کشته شدن زیر زانوهای یک افسر سفیدپوست در مینیاپلیس، جنازه جورج فلوید در یک تابوت طلایی به زادگاهش هیوستن رسید تا کنار قبر مادر به خاک سپرده گردد.

21 مرداد 1399

یخچالی به شهرداری گرگان پیوست

خبرنگاران/گلستان سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: بهنام یخچالی، ملی پوش تیم ملی بسکتبال به تیم شهرداری گرگان پیوست.

15 اسفند 1398

مهمترین اتفاق های دنیا ورزش در سال 2019

سال 2019 پر از ثبت رکوردهای جدید، نخستین قهرمانی، بازگشت ها و رسوایی ها بود.

3 اسفند 1398

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

طراحی اتاق خواب نمونه ای از انواع طراحی های لذت بخش در میان سایر قسمت های خانه شناخته می گردد. از آن جایی که ممکن است فرد زمان زیادی را در اتاق خواب خود بگذراند، طراحی فضایی هماهنگ با روحیات او از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدون شک تفاوت هایی در میان طراحی...

23 بهمن 1398

ایران و چین هرگز از ترفند تابعیت دادن به بازیکنان خارجی استفاده نمی نمایند

خبرنگاران: سایت فدراسیون جهانی بسکتبال نوشت: ایران و چین، تنها کشورهای آسیا هستند که تاکنون از ترفند تابعیت دادن به بازیکنان خارجی استفاده نکرده اند.

29 آذر 1398

اسپانیا قهرمان جام جهانی بسکتبال شد

تیم ملی بسکتبال اسپانیا به مقام قهرمانی رقابت های جام جهانی 2019 دست یافت.

21 مهر 1398

صمد نیکخواه: هنوز شانس المپیکی شدن داریم

کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: هنوز شانس حضور در المپیک را داریم و امروز هم اختلاف قابل قبولی با حریف داشتیم. امیدوارم بازی با فیلیپین را خیلی خوب به سرانجام برسانیم چون بازی مرگ و زندگی است و همه چیز در دستان ماست.

15 مهر 1398

خیال مردم از تیم ملی فوتبال راحت باشد، توقع از تیم امید ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز به دیدار دکتر روحانی رئیس جمهور رفت.

15 تیر 1398

حدادی: اختلافات هست ولی برای ایران برگشتم، تمام قد پشت ارسلان هستم

بهترین سنتر بسکتبال آسیا گفت: اختلافات با فدراسیون همچنان وجود دارد اما برای ایران برگشتم و همچنان تمام قد پشت ارسلان بوده و او را حمایت می کنم.

23 خرداد 1398

طباطبایی: به حضور هیچ بازیکنی در تیم ملی بسکتبال اصرار نداریم

خبرنگاران - گروه ورزش: پنجره پنجم مسابقات انتخابی جام جهانی یکی از حساس ترین و معین کننده ترین مراحل این رقابت ها برای تیم ملی بسکتبال ایران است. تیم ایران در این پنجره ابتدا دیدار رفت برابر استرالیای مدعی را برگزار می نماید سپس برگزار کننده دیدار برگشت...

30 فروردین 1398