گل محمدی: توافقم با سایپا صحت ندارد، به مذاکره با تیم های دیگر فکر هم نمی کنم

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: بعضی از رسانه ها متاسفانه مطالب کذبی را مطرح می نمایند که حتما به صورت قانونی آن را پیگیری خواهم کرد.

گل محمدی: توافقم با سایپا صحت ندارد، به مذاکره با تیم های دیگر فکر هم نمی کنم

به گزارش پسرک کامپیوتری و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو، یحیی گل محمدی ضمن تبریک روز معلم درباره شرایط تیمش در هفته های پایانی لیگ برتر گفت: بعد از پیروزی مقابل استقلال خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده مصاف با تیم سایپا هستیم.

وی در مورد شایعه حضورش در تیم سایپا نیز گفت: با تمام احترام به جامعه رسانه ای که زحمات زیادی را متحمل می شوند اما متاسفانه بعضی از رسانه ها با بی اخلاقی زحمات دیگران را هم تخریب می نمایند. تا پیش از این موضوع بحث حضورم در تیم ملی امید را مطرح می کردند، بعد از آن هم برای اینکه تمرکز تیم ما را بر هم بزنند با خبر کذب توافقم با سایپا به دنبال مسائل دیگری هستند.

گل محمدی اضافه کرد: چه طور این موضوع درست در چند روز قبل از بازی ما با سایپا مطرح می نمایند.این مطلب که یکی از خبرگزاری های رسمی منتشر نموده است کذب محض است و حتما آن را به صورت رسمی از مبادی قانونی پیگیری خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو اضافه کرد: من سرمربی قانونی تیم پدیده شهر خودرو هستم و با این تیم قرار داد دارم و مذاکره کردن با تیم دیگر نه تنها اخلاقی نیست بلکه اصلا به آن فکر هم نمی کنم چرا که ما با تیم پدیده شهر خودرو در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و همه کوشش مان کسب سهمیه آسیایی است. به ویژه با حضور حمیداوی به عنوان مالک باشگاه که به واقع ناجی تیم شده است حالا شرایط خوبی داریم که گویا این شرایط خوب برای خیلی ها قابل دیدن نیست و قصد دارند به هر شکلی شده به ما ضربه بزنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 124

به "گل محمدی: توافقم با سایپا صحت ندارد، به مذاکره با تیم های دیگر فکر هم نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: توافقم با سایپا صحت ندارد، به مذاکره با تیم های دیگر فکر هم نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید