هاشمیان: لغو بازی مقابل مالی تأثیری بر کار تیم ملی نداشت، اسکوچیچ تفکراتش را به بازیکنان انتقال داد

به گزارش پسرک کامپیوتری، وحید هاشمیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد لغو دیدار محبت آمیز مقابل مالی تأثیری روی کار آماده سازی تیم ملی نگذاشته است.

هاشمیان: لغو بازی مقابل مالی تأثیری بر کار تیم ملی نداشت، اسکوچیچ تفکراتش را به بازیکنان انتقال داد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وحید هاشمیان مربی تیم ملی درباره شرایط بازیکنان در اردوی آماده سازی گفت: خوشبختانه توانستیم بعد از ماه ها اردوی بسیار خوبی را برگزار کنیم. همان طور که همه می دانیم به دلیل شیوع ویروس کرونا بازی های رسمی انتخابی جام جهانی 2022 لغو و این باعث شد تا حدود 11 ماه بازیکنان کنار یکدیگر قرار نگیرند و برهمین اساس بازی های محبت آمیز ای نیز برگزار نشد.

وی افزود: با توجه به تغییر کادر فنی و حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی، اردوی ازبکستان را برگزار کردیم. در این اردو سرمربی تفکرات خود را به بازیکنان جدید انتقال داد. علاوه بر آن باعث شد بچه ها روحیه خیلی خوبی به دست بیاورند. در اردوی ازبکستان اتحاد تیمی و همبستگی زیادی را از بازیکنان شاهد بودیم. همچنین مسابقه محبت آمیز مقابل ازبکستان یک بازی مناسب برای کادر فنی بود که به شناخت بیشتر بازیکنان، انتقال ایده های جدید و مرور تمرینات تازه منجر شد. خوشبختانه بازیکنان به خوبی از عهده تمرینات برآمدند. بعد از آنالیز بازی مقابل ازبکستان به نکات مهمی درباره بازیکنان پی بردیم. بی تردید روی نقاط ضعف و قوت تیم در بازی های آینده تیم ملی بیشتر کار خواهیم کرد.

مربی تیم ملی درباره اردوی آنتالیا گفت: بعد از ازبکستان به ترکیه آمدیم. خوشبختانه شرایط آب و هوایی خوبی بر محل اردو حاکم بود. همچنین زمین تمرین بسیار خوبی میزبان برای مان فراهم کرده بود. بازیکنان با انگیزه و پشتکار خوبی تمرینات را انجام دادند و متأسفانه به دلیل اینکه چند بازیکن تیم حریف دچار بیماری کرونا شدند که امیدوارم به زودی این بازیکنان بهبود یابند، این بازی لغو شد، اما تأثیری بر کار ما نداشت. کادر فنی همان برنامه تمرینی که پیش بینی شده بود را اجرا کرد و گفت وگوهای اختصاصی با بازیکنان و مرور فیلم بازی به خوبی انجام شد.

هاشمیان افزود: امروز که آخرین روز از اردوی آماده سازی ما در آنتالیاست یک تمرین بسیار خوب و مفیدی را انجام خواهیم داد. شاهد این هستیم که بازیکنانی که در این اردو بودند، روحیه بسیار شاد و پیروزی طلبی دارند. نکات بسیار خوبی را کسب کردیم که در آینده از آن استفاده خواهیم کرد.

مربی تیم ملی در پایان گفت: از تمام هموطنان عزیزم و هواداران تیم ملی می خواهم با رعایت پروتکل ها از خطر ابتلا به بیماری کرونا دور شوند و مقابل این بیماری از خود مراقبت کنند. همچنین از کادر درمان که شبانه روز در این ماه ها زحمات زیادی کشیده اند، تشکر می کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1191

به "هاشمیان: لغو بازی مقابل مالی تأثیری بر کار تیم ملی نداشت، اسکوچیچ تفکراتش را به بازیکنان انتقال داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمیان: لغو بازی مقابل مالی تأثیری بر کار تیم ملی نداشت، اسکوچیچ تفکراتش را به بازیکنان انتقال داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید