نکونام: خیلی تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی فولاد خوزستان گفت: خیلی از تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند و این موضوع یعنی تیم ما توانسته در زمین خود عملکرد خوبی را نشان دهد.

نکونام: خیلی تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل شهرخودرو اظهار کرد: درباره شهرخودرو اطلاعات خوبی داریم و این تیم خوب فوتبال بازی می کند. این تیم خوب بازیسازی می کند و میِ دانیم شرایط تیمی شان باتوجه به کیفیت شان چگونه است و این فرایند را حفظ کردند. دو سه بازیکن اصلی شان این ریتم و شکل را به این تیم دادند و برای تیم شان تاثیرگذار هستند. آن ها تیم قابل احترام و خوبی هستند و برابر تیم های بالای جدول عملکرد خوبی داشتند.

او ادامه داد: شاید بعضی از بازی ها را از دست دادند اما عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشتند و خوشحالم که فردا جلوی یک تیم خوب و با کیفیت بازی می کنیم و خوشحالم مربیان تیم حریف دوستانم هستند و با همدیگر هم بازی بودیم. مهدی رحمتی، محمد نوازی، علی سامره و حسین بادامکی کسانی هستند که با من هم دوره بودند و دوست هستیم. فردا رقابتی در زمین داریم و بعد از بازی برای آینده فوتبال ایران تلاش می کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام شود و به موفقیت برسیم.

سرمربی فولاد خوزستان در رابطه با عملکرد فولاد در نیم فصل گفت: به نظر من عملکرد خوبی داشتیم. ما در دو بازی می توانستیم بهتر نتیجه بگیرم اما در بقیه بازی ها خوب نتیجه گرفتیم. امتیاز دو بازی را با اشتباهات سهوی داور از دست دادیم اما در بقیه بازی ها عملکرد خوبی داشتیم. متاسفانه کم دقتی باعث شد این دو بازی را از دست دادیم. از قلم نیاندازید تیم هایی که جلوی ما در اهواز بازی می کنند، می آیند که نبازند و دفاع لایه لایه کار ما را سخت می کند.

او اضافه نمود: در فوتبال امروز بازیکن تاثیرگذار است و لحظه را تعیین می کند. بازیکنانی که از نظر فنی خلاقیت دارند در یک لحظه می توانند نتیجه را تغییر دهند. خیلی از تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند و این موضوع یعنی تیم ما توانسته در زمین خود عملکردی خوبی را نشان دهد. موقعی که من به فولاد آمدم می گفتند در زمین خودمان بردی نداشتیم اما از بازی پرسپولیس به بعد توانستیم عملکرد خوبی از خود به جا بگذاریم و بازی های قابل قبولی در اهواز داشتیم. از طرفی هم بازی های ما سخت شده چون گلزنی به تیم های بسته سخت است. این مساله باعث شده کیفیت کل لیگ مان از این لحاظ پایین بیاید.

نکونام در رابطه با فصل جابجایی گفت: اول از همه باید ببینیم پنجره تیم مان در فصل جابجایی باز می شود یا خیر. موضوع دیگر این است که بازیکنانی که در نیم فصل اول انتظارات مان را برآورده نکرده اند از تیم ما جدا می شوند. خداراشکر تا اینجا همه بازیکنان انتظارات ما را برآورده کردند و شاید یکی دو بازیکن تا آن حدی که توقع داشتیم نبوده اند و اگر آن ها آمادگی خود را در ادامه نشان ندهند، تلاش می کنیم به جای آن ها از بازیکنان جوانان و امید استفاده کنیم. بازیکن سازی که از سال گذشته شروع کردیم را ادامه می دهیم و مثل بازیکنانی که پارسال قراردادشان چهل میلیون بوده و امسال میلیاردی شده اند، به تیم می آوریم و معرفی کنیم.

او در رابطه با غایبان تیمش بیان نمود: اصلا دوست ندارم درباره مصدومان یا محرومان صحبت کنم چون اعتقادم این است بازیکن فیکس و ذخیره نداریم و همه تیم باید در یک حد و بلوغ تاکتیکی باشند که هر کسی بازی می کند آن کیفیت لازم را داشته باشد. 30 بازیکن می خواهم که در یک سطح باشند و بهانه نمی گیرم و دنبال غایبان نیستیم. در بازی هایی بوده که چند بازیکن مان مصدوم یا محروم بودند اما هیچ موقع اعلام نکردم و این بهانه را برای خودم و بازیکنانم نمی خواهم.

سرمربی فولاد اضافه نمود: ما اینجا 30 بازیکن داریم و همه برای ما مهم هستند و در یک سطح کار می کنند. این تیم است که ما را به موفقیت می رساند و تیم مان باید آماده باشد. فردا 7 بازیکن نداریم اما همین بازیکنانی هم که هستند بهترینند و آماده اند که جای بازیکنان دیگرمان را پر کنند و هیچ جای نگرانی وجود ندارد. بازیکنانی که هستند و تیم مان باید کارشان را به بهترین نحو انجام دهند. همه کنار همدیگر باید خوب کار کنیم و شرایط خوبی را رقم بزنیم.

او در پایان گفت: چیزی که برای ما خیلی مهم است این است که یک تیم باشیم و 30 بازیکن آماده داشته باشیم. مصدومیت و محرومیت جزئی از فوتبال است و با وجود 7 غایب هیچ جای نگرانی وجود ندارد. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام شود و بتوانیم پیروز میدان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1425

به "نکونام: خیلی تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: خیلی تیم ها جلوی ما با 5 دفاع بازی می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید