نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد

به گزارش پسرک کامپیوتری، تهران (پانا) - رییس سازمان برنامه وبودجه در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی گزارش بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت، در لایحه بودجه سال آینده را یک ماه زودتر ارائه کرد.

نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد

به گزارش سازمان برنامه و بودجه، علاوه برگزارش بودجه سال 1400 شرکت های دولتی، گزارش عملکرد بودجه این شرکتها در سال 98 و گزارش عملکرد آنها در 6 ماه نخست امسال نیز ارائه شده است.

محمدباقر نوبخت در نامه به قالیباف نوشته است آثار احتمالی ناشی از هرگونه اصلاح و تغییر در شاخص های کلان پیش بینی لایحه بودجه 1400 کل کشور (همچون قیمت جهانی فروش نفت، میزان صادرات نفت خام و میعانات گازی و نرخ تسعیر ارز) و همچنین تغییرات احتمالی در سقف اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و هزینه های شرکت های دولتی که از بودجه عمومی استفاده می نمایند و اعتبارات هدفمندسازی یارانه ها، که تا پانزدهم آذرماه امسال نهایی خواهد شد، در بودجه پیشنهادی سال 1400 شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت لحاظ و به همراه لایحه بودجه کل کشور تقدیم خواهد شد.

محمدباقر نوبخت ابتدای آبان ماه در گفت گوی زنده اینستاگرام تاکید نمود که لایحه بودجه 1400 در زمان مقرر (16 آذر) ارائه می گردد و با توجه به اینکه برنامه اصلاح ساختار چند سالی است که آماده شده، می تواند در بودجه سال آینده اعمال و تصویب گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1236

به "نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت گزارش بودجه شرکت های دولتی در لایحه بودجه 1400 را ارائه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید