فهرست پردرآمدترین فیلم های 2021

به گزارش پسرک کامپیوتری، فهرست فیلم های پرفروش منتشر شد. اگرچه هنوز فیلم پرفروش Spider-Man: No Way Home برای اکران در اواسط دسامبر برنامه ریزی شده است، این فیلم ها پرفروش ترین فیلم های سال هستند. بین یکی از اولین های فیلم علمی تخیلی اخیر، چند فیلم (دنیای سینمای مارول) و بعضی شگفتی های بزرگ در خارج از کشور، پرفروش ترین فیلم های سال 2021 فهرستی عجیب هستند.

فهرست پردرآمدترین فیلم های 2021

Dune - میلیون دلار 374

از نظر بصری این فیلم یک شاهکار سینمایی و یکی از زیباترین فیلم های علمی تخیلی اخیر است. اگر فیلم پیروز نمی شد، برای برادران وارنر بد به نظر می رسید، زیرا آن ها جسارت این را داشتند که فیلم را با کارت عنوان Dune: Part One آغاز نمایند.

بیوه سیاه - 380 میلیون دلار

پیش بینی ها برای Black Widow بسیار بالاتر از چیزی بود که در نهایت به دلایل مختلف ساخته شد. او فقط یک قهرمان ناشناخته مارول نیست، بلکه قهرمانی است که قبلاً در هفت فیلم MCU ظاهر شده است. بعلاوه این اولین فیلم MCU در دو سال گذشته بود.

با این حال، دیزنی به این فیلم یک روز تاریخ اکران در +Disney را داد. اگر Black Widow به طور انحصاری در سینما اکران می شد، مطمئناً در فهرست پرفروش ترین فیلم های سال بسیار بالاتر بود. با این حال، با وجود کرونا 380 میلیون دلار یک نتیجه عالی است.

Shang-Chi And The Legend Of Ten Rings: میلیون دلار 432

این یک شاهکار باورنکردنی است که یک ویژگی کاملاً ناشناخته مارول برای مخاطبان عمومی هنوز هم توانست Black Widow را در باکس آفیس جهانی شکست دهد. این فیلم بازگشت واقعی MCU است، زیرا مخاطبان عاشق سکانس های اکشن هنر های رزمی و فولکلور چینی بودند.

گودزیلا در مقابل کنگ - 467 میلیون دلار

گودزیلا علیه کنگ یکی از بزرگترین فیلم های رویدادی سال و پر از صحنه های اکشن عالی است، اما هیچ کس نمی دانست که آیا این برای ترک خانه هایشان کافی است یا خیر. انتشار گودزیلا علیه کونگ بیش از هر چیز یک آزمایش بود. این یکی از اولین فیلم هایی بود که پس از اکران مجدد در سینما ها به نمایش عایدی.

Venom: Let There Be Carnage - 470 میلیون دلار

درست مانند فیلم اول، منتقدان از Venom: Let There Be Carnage که متنفرند، اما این مانع از پیروزیت بزرگ دنباله نشد. Let There Be Carnage یکی از مواردی است که در آن منتقدان و هواداران فیلم با هم اختلاف نظر داشتند و پیگیری ها هر آنچه را که در خصوص نسخه اصلی دوست داشتند را به هواداران داد.

کارآگاه محله چینی 3 - 686 میلیون دلار

اگرچه Venom: Let There Be Carnage هنوز در سینما ها است، بعید است که 200 میلیون دلار اضافی برای شکست Detective چاینا تاون 3 به دست آورد. این فیلم جنایی اولین فیلم از سه فیلم چینی اکران شده در امسال است که در بین 10 فیلم برتر واقع شده است. فهرست پرفروش، که قبلا این اتفاق نیفتاده بود.

F 9 - 740 میلیون دلار

اگر کرونا نبود، F 9 به معنای واقعی کلمه صد ها میلیون دلار بیشتر عایدی داشت. اما یونیورسال خوشبختانه تصمیم گرفت که دیگر فیلم را به تعویق نیندازد، زیرا قبلاً یک سال به تعویق افتاده بود و به هواداران آنچه می خواستند داد.

زمانی برای مردن نیست: 758 میلیون دلار

زمانی برای مردن نیست فیلم دیگری است که یک سال خوب تمام شده است. همین الان نشسته و گرد و خاک جمع نموده و منتظر رها شدن است. اما این فیلم ارزش انتظار را داشت، زیرا پایانی عالی برای دوران دنیل کریگ در نقش جیمز باند است و از بسیاری جهات، شبیه هیچ فیلم دیگری باند نیست.

سلام، مامان - 822 میلیون دلار

سلام، مامان یک داستان پیروزیت بزرگ برای سینمای چین است، زیرا محبوبیت کمدی-درام بیشتر بر اساس شفاهی بود و این فیلم پرعایدیترین فیلم کارگردانی زن در تمام دوران است. با این حال، اگرچه سلام، مامان رسما دومین فیلم پرفروش سال 2021 است. این فیلم در هیچ منطقه ای خارج از چین اکران نشده است.

نبرد دریاچه چانگجین - 896 میلیون دلار

در صدر فهرست پرفروش ترین فیلم های سال 2021، یک فیلم چینی دیگر به نام نبرد دریاچه چانگجین واقع شده است و عایدی ناخالص فیلم حتی جالب تر از سلام، مامان است. این فیلم پرهزینه ترین فیلم چینی تا به امروز است، زیرا بودجه ای هنگفت 200 میلیون دلاری داشت. اما این ریسک نتیجه داد، زیرا این فیلم پرعایدیترین فیلم چینی است که تا به حال ساخته شده است.

این فیلم یک حماسه جنگی سه ساعته است که سربازان چینی را در حال نبرد با سربازان آمریکایی به تصویر می کشد و تا حد زیادی از آن به عنوان پروپاگاندا رد شده است، به خصوص که به وسیله دولت حمایت می گردد. با این حال، این فیلم همچنان به نوعی توانست بر معروفیت خود غلبه کند و علیرغم اینکه مملو از نادرستی های تاریخی است، تقریباً 900 میلیون دلار فروخته است.

منبع: خبرنگاران

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1845

به "فهرست پردرآمدترین فیلم های 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست پردرآمدترین فیلم های 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید