سامانه یکپارچه تخصیص خودرو راه اندازی شد

به گزارش پسرک کامپیوتری، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه راه اندازی شده است و نخستین مرحله ثبت نام در این سامانه سه شنبه شروع خواهد شد.

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو راه اندازی شد

به گزارش تسنیم به نقل از شاتا، براساس اجرای بند 5 از دستورات ابلاغی رئیس جمهوری در مورد چگونگی عرضه خودرو برای ایجاد شفافیت و افزایش رضایتمندی مردم، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز کار خود را شروع کرد.

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه ساعت 12 در نشانی sale.iranecar.com در دسترس است.

در روز های یکشنبه و دوشنبه، متقاضیان قادر خواهند بود از بخشنامه های مختلف فروش خودرو که از سوی تمامی شرکت های خودروسازی ارائه شده است، آگاه شوند و از روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه، امکان ثبت نام در سامانه فراهم خواهد شد.

در نخستین دوره فروش خودرو در این سامانه، بازه زمانی یک هفته ای برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته شده است و تقدم یا تأخر زمان ثبت نام، هیچ تأثیری برفرایند تخصیص و شانس برنده شدن نخواهد داشت و مراسم تخصیص خودرو با نظارت سازمان حمایت مصرف نمایندگان و تولیدنمایندگان انجام می گردد.

عرضه خودرو براساس این سامانه بسیار متنوع و چند برابر ظرفیت دوره های پیشین خواهد بود و تمامی خودروسازان موظفند تمامی محصولات خودرو های سواری خود را در این سامانه یکپارچه عرضه نمایند و هیچ گونه استثنایی برای تخصیص خودرو به مشتریان خارج از این سامانه وجود نخواهد داشت.

فرایند فروش خودرو در این سامانه شفاف است و به این شکل از تلاطم بازار، بازار سازی و سو استفاده سوداگران و تضییع حقوق مردم جلوگیری خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 2010

به "سامانه یکپارچه تخصیص خودرو راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه یکپارچه تخصیص خودرو راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید