سالاری: وقتی VAR نیست، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است، تمرکزمان به هم ریخت و شکست خوردیم

به گزارش پسرک کامپیوتری، دروازه بان تیم فوتبال مس رفسنجان تصمیم داور دیدار خانگی این تیم مقابل سپاهان در مردود اعلام کردن گل دوم نارنجی پوشان را غیرقانونی دانست.

سالاری: وقتی VAR نیست، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است، تمرکزمان به هم ریخت و شکست خوردیم

ناصر سالاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شکست خانگی تیمش برابر سپاهان گفت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و حتی به گل اول هم رسیدیم، ولی بعد از زدن گل دوم که البته مردود اعلام شد، همه چیز تغییر کرد و آن وقفه ای که در بازی ایجاد شد، تمرکز تیم ما را به هم ریخت و در نهایت شکست خوردیم.

دروازه بان تیم فوتبال مس رفسنجان در ادامه یادآور شد: در آن صحنه داور نقطه وسط زمین را به نشانه صحیح بودن گل ما نشان داد و ما هم نمی دانستیم توپ به دست بازیکن مان برخورد کرده است، به همین دلیل خوشحالی کردیم، ولی لحظاتی بعد دیدیم که تصمیم داور مسابقه عوض شد!

وی در پاسخ به این پرسش که داور در آن صحنه بعد از صحبت با چه کسی تصمیمش را عوض کرد؟، گفت: دقیقاً نمی دانم، ولی فکر کنم صحبت هایی با کمک داور اول و همچنین ناظر داوری بازی انجام داد. ما می دانیم که آن گل مردود بود و توپ به دست بازیکن ما برخورد کرد، ولی در فوتبال ایران هنوز VAR وجود ندارد و اینکه تصمیم داور اینگونه عوض شود، شکل خوبی ندارد. شما می توانید هند معروف کی روش استنلی را در بازی سپاهان و استقلال به یاد بیاورید که هیچ اتفاقی رخ نداد و هند به آن واضحی گرفته نشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سالاری گفت: وقتی تکونولوژی VAR در ایران اجرا نمی شود، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است. ما سال هاست که می بینیم اگر هم اشتباهی صورت بگیرد، دیگر آن تصمیم غیرقابل برگشت است. این موضوع نباید باب شود که اگر داور تصمیم اشتباهی گرفت، در کنار زمین اتفاقاتی رخ دهد و تصمیم را عوض کنند. این موضوع فقط از طریق قانونی و ورود VAR به فوتبال ایران شدنی است. من احساس می کنم که اگر در بازی با سپاهان این اتفاق برای حریف مان می افتاد، چنین تصمیمی را در مورد تیم ما نمی گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1339

به "سالاری: وقتی VAR نیست، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است، تمرکزمان به هم ریخت و شکست خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالاری: وقتی VAR نیست، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است، تمرکزمان به هم ریخت و شکست خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید