کوشش حامد لک برای رسیدن به رکورد دروازه بان استقلال

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به هفته های پایانی خود نزدیک می گردد که رقابت برای معین قهرمان بیستمین دوره این بازی ها به اوج رسیده است.

کوشش حامد لک برای رسیدن به رکورد دروازه بان استقلال

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ بهابادی بیشتر بدانید.

پرسپولیس، سپاهان و استقلال تهران در حالی برای کسب این نام کوشش می نمایند که نقش دروازه بان های هر سه تیم در مدعی بودن آنها غیر قابل انکار است.

بهبود آمار لک با پرسپولیس

حامد لک دروازه بان پرسپولیس ابتدای فصل جاری برای حراست از دروازه این تیم از ماشین سازی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد. او در فصل گذشته 8 بار کلین شیت داشت اما حالا تا خاتمه هفته بیست و پنجم توانسته است آن را به عدد 13 برساند.

این پیشرفت با توانایی خط دفاعی این تیم رقم خورد تا سرخ ها آماری قابل قبول همانند چهار سال گذشته که به قهرمانی رسیدند ارائه دهند. تاکتیکی که به نظر می رسد راستا خوبی برای رسیدن به قهرمانی در فوتبال باشگاهی کشور برای پرسپولیسی هاست.

حمله دروازه بان پرسپولیس به رکورد همتای استقلالی

لک در حالی مقابل فولاد خوزستان برای رسیدن به چهاردهمین کلین شیت کوشش خواهد نمود که رقیبش در استقلال تهران، آمار مشابهی را داشته است.

رشید مظاهری که فصل گذشته در چارچوب دروازه تراکتور قرار داشت توانسته بود 14 بار مانع از گل خوردن تیمش در لیگ برتر فصل گذشته گردد. آماری که حالا لک میخواهد به آن حمله کند و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان بیندازد.

نیازمند به فکر تکرار

در این بین پیغام نیازمند دروازه بان سپاهان هم رقیب جدی لک در کلین شیت ها است. او تا به امروز 12 بار پیروز به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده است. آماری که در خاتمه فصل گذشته به عدد 17 رسیده بود. دروازه بان ملی پوش سپاهان برای تکرار این رکورد نباید در پنج بازی به جامانده تیمش گلی را دریافت کند. اتفاقی که نه تنها برای نیازمند مهم است بلکه سپاهان را هم می تواند در راستا قهرمانی حفظ کند.

سه درواه بان با انگیزه های شخصی

رقابت در بین دروازه بان های لیگ فزونی در حالی به اوج خود رسیده که هر یک از آنها انگیزه زیادی برای بهبود آمار فردی خود دارند.

سیدحسین حسینی که در چند هفته اخیر بار دیگر به چارچوب دروازه آبی پوشان مرکز بازگشته و جای مظاهری را گرفته است تا به امروز 5 کلین شیت داشته است. او در صورتی که در پنج ملاقات به جامانده تیمش هم پیروز به حراست از دروازه استقلالی ها گردد نه تنها کلین شیت هایش دو رقمی می گردد بلکه رشید مظاهری، رقیب خود در استقلال را هم پشت سر می گذارد.

لک هم انگیزه های مشابه در بهبود آمار فردی خود دارد. او در حالی برای رسیدن به کلین شیت های بیشتر کوشش می نماید که علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پیشین پرسپولیس در چهار سال قهرمانی با سرخپوشان آمار خوبی از خود به جای گذاشته بود. بیرانوند در فصل 97-1396 توانست 17 بار دروازه سرخپوشان را بسته نگه دارد که حالا لک می تواند آن را شکسته و بالاتر از نام او در یاد طرفداران پرسپولیس بماند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1653

به "کوشش حامد لک برای رسیدن به رکورد دروازه بان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش حامد لک برای رسیدن به رکورد دروازه بان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید