کوشش برای تبدیل گردشگری دبی به بازار بلاک چین برای غنی سازی صنعت گردشگری

به گزارش پسرک کامپیوتری، مقامات دبی، کوشش می نمایند تا گردشگری در این کشور را سریع تر، هموارتر و آسان تر سازند تا تعداد گردشگران آن بالاتر رود.

کوشش برای تبدیل گردشگری دبی به بازار بلاک چین برای غنی سازی صنعت گردشگری

به عنوان بخشی از طرح نوآورانه دبی 10X، گردشگری دبی در حال برنامه ریزی برای ساختن یک بازار بلاک چین برای صنعت گردشگری و مسافرت است.

هدف بازار بلاک چین در مرحله اول و طی 24 ماه آینده، افزودن کانال های توزیع کننده بیشتر برای هتل ها است تا سفر را برای مشتریان خود سریع تر، هموارتر و آسان تر سازد.

مدیران گردشگری دبی می گویند که هدف آن ها فراهم کردن دسترسی مستقیم مهمانان بین المللی به انواع گزینه های موجود در همه ابعاد در گردشگری محلی در بستری امن، شفاف و در زمان واقعی است.

این بازار بلاک چین از ویژگی یک ابتکار عمل بهره می برد که راهکار های پیچیده بلاک چین را با انعقاد قراردادهای هوشمندانه در میان مسئولین برنامه ریزی برای سفر و نیز، قیمت گذاری های شفاف ارائه می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشری در برنامه ریزی خود داشته باشند.

هدف از یک بازار بلاک چین، ارائه لیست گزینه های موجود در دبی در یک زمان واقعی و با قیمت مناسب است تا صاحبان مشاغل کوچک تر هم از فرصت های برابر برای جذب مشتریان بهره مند شوند و در نتیجه، تعداد گردشگران افزایش یابد.

این کار بعلاوه به مشارکت بیشتر شرکت ها و کارآفرینان و ورود آن ها به بخش گردشگری دبی و در نتیجه افزایش اشتغال می انجامد.

بعلاوه، گردشگری دبی می گوید این بازار ارتباطی تنگاتنگ با همه مقامات نظارتی مربوطه در دبی و همکاران شان در نهادهای دولتی خواهد داشت.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1911

به "کوشش برای تبدیل گردشگری دبی به بازار بلاک چین برای غنی سازی صنعت گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای تبدیل گردشگری دبی به بازار بلاک چین برای غنی سازی صنعت گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید