به زودی ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها آغاز می شود

به گزارش پسرک کامپیوتری، حمید قاسمی ده چشمه گفت: با توجه به استقبال متقاضیان و مالکان خودروهای عمومی از سامانه قبلی و نظر به این که مدیریت کاملی بر فرایند عملیات تبدیل و پاسخگویی به تقاضاهای مصرف کنندگان و صاحبان خودرو داشته باشیم ثبت نام این افراد در سامانه جدید به آدرس GCR.NIOPDC.IR که در دامنه شرکت ملی پخش فرآورده های ملی تهیه شده است پیگیری خواهد شد.

به زودی ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها آغاز می شود

وی با تاکید بر اینکه این سامانه در 72 ساعت آینده میزبان متقاضیان خواهد بود، گفت: از آنجا که سامانه جدید به زیرساخت های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و … متصل است صاحبان خودرو می توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان این که این سامانه به کارگاه های تبدیل و دوگانه سوز کردن خودروها متصل شده است، اضافه نمود: بدین ترتیب افراد پس از ثبت نام، پیامکی را دریافت می نمایند که به ترتیب زمان و محل سکونت مالکان خودرو عملیات فراخوان و تبدیل انجام خواهد شد.

قاسمی ده چشمه استفاده خودروهای عمومی از این خدمات را رایگان اظهار داشت و گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل وانت های سبک و سنگین، تاکسی ها و مسافربرهای شخصی صددرصد رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای مالکان خودرو در بر نخواهد داشت.

وی اضافه نمود: دوگانه سوز کردن خودروها علاوه بر تاثیری که بر اقتصاد خانوارها دارد ارزش خودروها را نیز افزایش داده و توصیه می کنیم مالکان خودروهای عمومی حتما از شرایط پیش آمده استفاده نمایند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 954

به "به زودی ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی ثبت نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید