ببینید، هیجان گزارشگر عرب لحظه گل قایدی، 10 تصاویر از شادی باشکوه مهدی قایدی، ساحر الجدید؛ طرفداران الاهلی در مرز دیوانگی

به گزارش پسرک کامپیوتری، مهدی قایدی در حالی که گزارشگر دبی اسپورت با فریاد های بلند در توصیف گل چهارم مشغول بود سعی داشت از زیر بار سنگین هم تیمی ها که روی سرش خراب شده بودند، خلاص گردد. تصاویر شادی های گل او دقیقا این صحنه را نمایش می دهد.

ببینید، هیجان گزارشگر عرب لحظه گل قایدی، 10 تصاویر از شادی باشکوه مهدی قایدی، ساحر الجدید؛ طرفداران الاهلی در مرز دیوانگی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، این یک انتها فوق العاده برای ستاره ایرانی تازه شباب الاهلی بود. بازیکنی که همه دوربین ها را به سمت خود کشید و هم تیمی ها در قدردانی از او سنگ تمام گذاشتند.

مهدی قایدی دو گل به ثمر رساند و روی یک گل دیگر تاثیر مستقیم داشت و با دوندگی در پست وینگر چپ، یک بار هم یک موقعیت خوب ضد حمله را از هم از الشارجه گرفت که بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا دومین باخت دردناک خود را هم این بار در دبی تجربه کرد.

جایی که نزدیک به دو هزار تماشاچی قرمزپوش الاهلی، تماشاگر مسابقه الفرسان (لقب الاهلی) مقابل حریف قدرتمند و سفیدپوشی بودند که در این مسابقه دو بار در موقعیت پیروزی نهاده شد اما در نهایت مغلوب درخشش ستاره ایرانی الاهلی شد.

بازی شباب الاهلی با الشارجه در حالی شروع شد که احمد نوراللهی در ترکیب اصلی قرار داشت و مهدی قایدی از روی نیمکت بازی را دنبال می کرد. در همان دقیقه نخست برنارد پیروز شد دروازه الاهلی را روی یک غافلگیری باز کند و کوشش قرمزها تا انتها نیمه بی نتیجه ماند تا مهدی علی در شروع نیمه دوم مهدی قایدی را به جای دیگر بازیکن ایرانی اش وارد زمین کند.

برای ستاره شماره 16 تنها دو دقیقه کافی بود تا با فراری از جناح راست و فریب مدافعان الشارجه، گل نخست تیمش را به ثمر برساند. گلی که نتیجه بازی را مساوی کرد و با خوشحالی ویژه ستارگان شباب الاهلی همراه بود؛ بازیکنی که با حرکات خود محبوبیت قایدی را در تیمشان نشان دادند.

10 دقیقه بعد، کایو ستاره برزیلی شارجه پیروز شد گل دوم را بزند تا الاهلی دوباره برای جبران بر بیاید. قایدی که آماده نشان می داد، یک بار دیگر برای گذر از مدافعان الشارجه اقدام کرد و در محوطه جریمه از مدافع مستقیم رد شد و روی زمین افتاد اما داور بی اعتنا به این صحنه، بازی را ادامه داد.

با این حال در دقیقه 60 و روی یک خطای داخل محوطه او در سوت خود دمید و برای یاران قایدی پنالتی گرفت. پنالتی که به وسیله ژسوس تبدیل به گل شد.

این انتها کار نبود. یک ارسال از سمت راست روی دروازه شباب الاهلی با ضربه مالانگو ستاره تیم شارجه تبدیل به گل شد تا تیمش برای سومین بار در آستانه پیروزی قرار بگیرد.

اما داستان این بازی و جادوی مهدی قایدی همچنان ادامه داشت. فرار او از سمت چپ و حرکت عرضی اش با یک ارسال همراه شد و این بار مدافع الشارجه این سانتر مواج را به سمت دروازه خودی راهنمایی کرد تا گل سوم روی تاثیر مستقیم وینگر ایرانی و اشتباه بازیکن حریف به ثمر برسد.

این گل در دقیقه 81 به ثمر رسید و در شرایطی که طرفداران شباب الاهلی از این نتیجه راضی بودند و بازی تمام شده به نظر می رسید، مهدی قایدی در محوطه جریمه الشارجه صاحب توپ شد و پس از دو دریبل ریز مدافعان حریف و در مقابل دروازه عادل الحسنی ضربه اش را به زاویه موافق شد تا در اوج ناباوری و در دقیقه 90+4 گل چهارم وارد دروازه گردد.

بازیکنان شباب الاهلی واکنشی جالب به این گل داشت و در همراهی با مهدی قایدی یکی از به یاد ماندنی ترین جشن های خود را در گوشه استادیوم راشد دبی برگزار کردند.

طرفداران حاضر در استادیوم هم که سر از پا نمی شناختند با فریادهای مهدی مهدی از ستاره تیم خود قدردانی کردند اما بی تردید برترین واکنش به این گل به گزارشگر بازی تعلق داشت؛ کسی که در توصیف حرکت تکنیکی قایدی پیش از گل چهارم و ضربه نهایی او از عبارت ساحر التازه به معنای جادوگر تازه استفاده کرد تا دو دهه پس از علی کریمی، یاد و خاطره او را برای طرفداران الاهلی زنده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1734

به "ببینید، هیجان گزارشگر عرب لحظه گل قایدی، 10 تصاویر از شادی باشکوه مهدی قایدی، ساحر الجدید؛ طرفداران الاهلی در مرز دیوانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید، هیجان گزارشگر عرب لحظه گل قایدی، 10 تصاویر از شادی باشکوه مهدی قایدی، ساحر الجدید؛ طرفداران الاهلی در مرز دیوانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید